Projektový technický manažér (oblasť klimatizácie, chladenia a vzduchotechniky)

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
od cca 2000 EUR (mzda sa odvíja od miery skúseností a úrovne kvalifikácie, a bližšie sa diskutuje na osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, dynamicky sa rozvíjajúcu modernú spoločnosť pôsobiacu primárne v priemyselnom a komerčnom segmente, hľadáme nového kolegu, ktorý posilní existujúci tím spoločnosti. Jeho úlohou bude zabezpečovať technicko-organizačné riešenie menších aj väčších projektov spoločnosti.

Hlavnými úlohami a zodpovednosťami pozície sú:

• Návrh a realizácia technických riešení / projektov (celý proces - obhliadka, technické riešenie, finančná kalkulácia projektu, samotná organizácia a koordinácia realizácie, odovzdanie zákazky)
• Dohľad nad všetkými fázami projektu
• Zodpovednosť za riadenie servisu – organizácia práce montážno - servisného tímu
• Zodpovednosť za kvalitu a profesionalitu poskytovaných riešení
• Pravidelný kontakt a rozvíjanie vzťahu s klientmi
• Zabezpečovanie všetkej potrebnej dokumentácie
• Návrh nových riešení

• Oblasť pôsobenia: klimatizácie, chladenie, vzduchotechnika v priemyselnom a komerčnom segmente
• Miesto výkonu práce: kancelária v Bratislave (cca 70% pracovného času) + projekty v rámci SK

• Príjemný kolektív s rodinnou atmosférou
• Riadenie s ľudským prístupom
• Práca v modernej firme s rastovými ambíciami
• Flexibilita pracovného času
• Férové finančné ohodnotenie
• Služobný automobil/notebook/mobilný telefón

Ak máte záujem o pozíciu Projektový technický manažér (oblasť klimatizácie, chladenia a vzduchotechniky) pošlite nám Vaše CV na doleuvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať ohľadne osobného stretnutia budeme len uchádzačov napĺňajúcich požadované kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom sa rozvíjajúca sa moderná spoločnosť pôsobiaca v priemyselnom a komerčnom segmente v oblasti klimatizácií, vzduchotechniky a chladenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Relevantné skúsenosti na obdobnej pozícii s riadením projektov / realizácií v oblasti priemyselných a komerčných klimatizácií / chladenia / vzduchotechniky
• Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
• Odbornosť a prehľad v oblasti klimatizácií / chladenia / vzduchotechniky
• Znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni
• Samostatnosť a schopnosť prevziať zodpovednosť
• Prirodzená autorita
• Tímový hráč
• Otvorenosť zmene a novým veciam
• Vodičský preukaz sk. B

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3623405  Dátum zverejnenia: 18.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od cca 2000 EUR (mzda sa odvíja od miery skúseností a úrovne kvalifikácie, a bližšie sa diskutuje na osobnom stretnutí)