Technický poradca / predajca (oblasť klimatizácií a chladenia)

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP / dohodou
cca 1000 - 1600 EUR (fixná zložka) + provízie (percentá z dosiahnutého obratu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú obchodno - výrobnú spoločnosť so zahraničnou účasťou, ktorá 20 rokov pôsobí na slovenskom trhu v oblasti klimatizačnej a chladiarenskej techniky, hľadáme nového kolegu. Úlohy a zodpovednosti Technického poradcu / predajcu v novom projekte – veľkosklade budú nasledovné:

• Komunikácia so zákazníkmi – predovšetkým s inštalačnými firmami, ako aj aktivne vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov
• Poskytovanie technického poradenstva a obsluha zákazníkov vo veľkosklade (vrátane predaja, prípravy a výdaja tovaru)
• Zabezpečenie popredajných služieb a podpora zákazníkov
• Participácia na tvorbe a výbere sortimentu – komponentov pre klimatizácie a chladenie
• Spolupráca s oddelením logistiky a financíí

• Pestrá a zaujímavá prácu, v ktorej uplatníte svoje odborné zručnosti a vzťah k technike
• Možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti s dobrou firemnou kultúrou a férovým prístupom
• Možnosť pracovného rastu a ďalšieho vzdelávania
• Spoločné teambuildingové aktivity a pod.

Ak máte záujem o pozíciu Technický poradca / predajca pre oblasť klimatizácií a chladenia pošlite nám Vaše CV na doleuvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať ohľadne osobného stretnutia budeme len uchádzačov napĺňajúcich požadované kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je úspešná spoločnosť so zahraničnou účasťou, ktorá 20 rokov pôsobí na slovenskom trhu v oblasti výroby a predaja klimatizačnej a chladiarenskej techniky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne technické

• Skúsenosť vo veľkoobchode alebo inštalácii chladenia, klimatizácie sú vítané, nie je to však podmienka
• Preferujeme kandidátov s technickým vzdelaním, ktorí sa vedia zorientovať v tejto oblasti
• Znalosť angličtiny a/alebo maďarčiny na komunikatívnej úrovni je výhodou (nie podmienkou)
• Bežná znalosť práce na PC
• Ochota, príjemné vystupovanie a proklientska orientácia
• Samostatnosť, komunikatívnost, flexibilita a zodpovedný prístup k práci
• Ochota učiť sa nové veci

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3553561  Dátum zverejnenia: 5.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 1000 - 1600 EUR (fixná zložka) + provízie (percentá z dosiahnutého obratu)