Chief Operations Officer / Manažér pobočky

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy: od 2500 € brutto. Ďalšou súčasťou mzdy je výkonnostný bonus odvíjajúci sa od výkonnosti pobočky. Finálna ponuka pre akceptovaného kandidáta bude nastavená individuálne a odvíjajúc sa od jeho skúseností a kompetencie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú poločnosť pôsobiacu v oblasti výroby a distribúcie obalových materiálov – predovšetkým pre klientov v oblasti automotive a logistiky, obsadzujeme novovytvorenú pozíciu Chief Operations Officer / Manažér pobočky. Jej zodpovednosti sú nasledovné:

• Efektívne operatívne riadenie pobočky (cca 15 zamestnancov) ktorá je administratívnym centrom výrobno – distribučnej spoločnosti
• Zodpovednosť za výkonnosť pobočky
• Zodpovednosť za plynulý chod realizácie projektov
• Rozvíjanie klientskych vzťahov
• Kontrola, podpora, vyhodnocovanie, optimalizácia a vylepšovanie procesov
• Zaistenie dobrého fungovania procesov – CS, financie, nákup, logistika
• Koordinovanie aktivít medzi jednotlivými dcérskymi spoločnosťami
• Intenzívna spolupráca so všetkými oddeleniami a dcérskymi spoločnosťami
• Riadenie a motivácia zamestnancov
• Riešenie rôznych ad hoc situácií a úloh súvisiacich s dennou operatívou
• Zodpovednosť za P&L
• Reporting

• Práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti
• Zaujímavé odmeny podľa dosiahnutej výkonnosti pobočky
• Dobrá pracovná a atmosféra a neformálne prostredie
• Podpora odborného a jazykového vzdelávania
• Spoločné teambuildingové aktivity
• Služobný automobil

Pokial Vás pozícia Chief Operations Officer / Manažér pobočky zaujala a máte relevantné skúsenosti, zašlite nám Váš životopis na adresu [email protected].

Ďakujeme všetkým uchádzačom vopred za záujem o túto pozíciu. Vaše životopisy a sprievodné informácie starostlivo posúdime a v prípade, že splníte požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, radi Vás budeme kontaktovať.
Ak sa Vám do 30 dní od zaslania životopisu neozveme s ohľadne ďalších informácií alebo osobného stretnutia, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby a distribúcie obalových materiálov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Vysokoškolské vzdelanie – technické / ekonomické
• Relevantné skúsenosti na obdobnej pozícii s plnou zodpovednosťou za výsledky
• Výhodou je skúsenosť v oblasti automotive, logistiky, distribúcie
• Znalosť LEAN princípov a schopnosť ich aplikovať v praxi
• Rozvinuté manažérske zručnosti, prirodzená autorita
• Výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
• Organizovaný a zodpovedný prístup k práci
• Nadhľad a pokora
• Anglický jazyk na aktívnej úrovni
• MS Office - pokročilá úroveň
• Vodičský preukaz sk. B

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3470250  Dátum zverejnenia: 14.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy: od 2500 € brutto. Ďalšou súčasťou mzdy je výkonnostný bonus odvíjajúci sa od výkonnosti pobočky. Finálna ponuka pre akceptovaného kandidáta bude nastavená individuálne a odvíjajúc sa od jeho skúseností a kompetencie.