Manažér pre IMS - integrovaný manažérsky systém

Matching s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú rozvíjajúcu sa spoločnosť, hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti s implementáciou noriem ISO vo výrobnej spoločnosti.

Náplňou práce Manažéra pre IMS je:
• Zabezpečuje tvorbu, uplatňovanie, udržiavanie a aktualizovanie procesov potrebných pre IMS
• Zodpovedá za dokumentáciu IMS
• Uskutočňuje interné audity za účelom zistenia, či sa kvalita vykonávaných úloh zhoduje s požiadavkami IMS
• Vykonáva školenia v oblasti IMS
• Vypracúva záznamy kvality, ktoré stanovuje zavedený IMS
• Vypracúva plán práce, plány kvality a kontroluje ich plnenie
• Zodpovedá za kontakt s externými stranami, dodávateľmi i odberateľmi, v otázkach týkajúcich sa IMS
• Vyjadruje sa k reklamáciám a vedie ich evidenciu
• Sleduje vývoj právnych a technických predpisov a strategických dokumentov v oblasti IMS na európskej a národnej úrovni a súvisiacich nástrojov
• Zodpovedá za identifikáciu vzniknutých chýb kvality, príčin ich vzniku
• Kvalifikuje závažnosť zistených chýb a určuje postupy ich odstránenia/ nápravy
• Zabezpečuje prevenciu proti chybovosti
• Zodpovedá za reporting manažmentu ohľadom kvalitatívnych ukazovateľov
• Aktívne spolupracuje pri príprave a riešení nových projektov z hľadiska nastavenia kvalitatívnych požiadaviek
• Riadi, vedie a motivuje zamestnancov oddelenia IMS, stanovuje úlohy a kontroluje ich plnenie,
• Definuje a nastavuje stratégiu oddelenia IMS na úseku BOZP a PO, legislatívy životného prostredia a evidencie odpadov
• Komplexne zabezpečuje plnenie úloh vyplývajúcich z právnych a iných požiadaviek v oblasti životného prostredia v rámci spoločnosti a jej dcérskych spoločností
• Metodicky riadi činnosti spoločnosti v oblasti odpadového hospodárstva, ochrany ovzdušia, ochrany vôd, integrovanej prevencie a kontroly znečisťovania životného prostredia a ochrany prírody a krajiny
• Zabezpečuje výkon činností potrebných na udržiavanie a zlepšovanie zavedeného systému environmentálneho manažérstva podľa normy ISO 14 001
• Sleduje dodržiavanie povinností spoločnosti vyplývajúcich zo záväzných právnych predpisov v oblasti odpadového hospodárstva, ochrany vôd, ochrany ovzdušia, integrovanej prevencie a kontroly znečisťovania životného prostredia a ochrany prírody a krajiny

Práca v mladom dynamickom kolektíve,
zázemie stabilnej spoločnosti s perspektívou rastu,
samostatná a zodpovedná pozícia,
možnosť profesného a odborného rastu,
ďalšie firemné výhody.

Ak máte záujem o pozíciu Manažér pre IMS, pošlite nám Váš životopis v SJ.
Vopred ďakujeme za Váš záujem, osobne budeme kontaktovať len uchádzačov spĺňajúcich požadované kritéria.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:

“V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z.. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Matching, s.r.o. za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Naším klientom je úspešná a perspektívna spoločnosť, ktorá poskytuje služby širokému portfóliu klientov v priemyselnom a komunálnom segmente.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti systémov kvality (IMS), min. 3 roky
- ukončené vysokoškolské vzdelanie I a II. stupňa so zameraním na riadenie kvality
- znalosť systémov ISO (9001, 14001, 18001)
- plynulá znalosť anglického jazyka
- vodičský preukaz skupiny B
- proaktívny prístup k práci
- flexibilita
- samostatnosť a zodpovednosť

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a executive search. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme koučom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Gajova 4
811 09 Bratislava
ID: 3305280   Dátum zverejnenia: 8.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou