Hlavný inžinier projektu - rezidenčný segment

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva a developmentu, hľadáme Hlavného inžiniera projektu, ktorý bude pôsobiť v oblasti rezidenčnej výstavby.

Hlavné úlohy a zodpovednosti sú nasledovné:

• Koordinácia zádavania, kontrola preberania projektovej dokumentácie a to hlavne vo fázach: projekt pre stavebné povolenie / realizačný projekt / projekčná činnosť počas výstavby
• Koordinácia a nastavenie projektovej dokumentácie vo fáze štúdia a dokumentácie pre územné rozhodnutie
• Účasť na koordinačných poradách so spracovateľmi projektovej dokumentácie, zadávanie, kontrola a preberanie projektovej dokumentácie a jej častí
• Zadávanie, kontrola, preberanie a evidencia zmenovej projektovej dokumentácie
• Účasť na kontrolných dňoch stavby
• Spracovanie a kontrola dodržiavania harmonogramu projektových prác
• Aktívne riešenie pripomienok a kontrola ich zapracovania od orgánov a úradov počas územných, stavebných, zmenových a kolaudačných konaní
• Aktívna účasť na riešení technických problémov a posudzovanie možných technických riešení s cieľom dosiahnuť maximálnu kvalitu, optimálnu cenu pri dodržaní rozpočtových nákladov investora a harmonogramu stavby
• Spracovávanie vyhodnotení a spätnej vazby zo zrealizovaných projektov a následná tvorba zadaní pre nové projekty

• Pôsobenie v stabilnej spoločnosti s nadnárodnou účasťou
• Profesionálne pracovné prostredie s množstvom pracovných výziev
• Možnosť ovplyvňovať budovanie pevnej štruktúry a dobré fungovanie spoločnosti
• Adekvátne finančné ohodnotenie

Ak máte záujem o pozíciu Hlavný inžinier projektu pošlite nám Vaše CV v SJ na doleuvedenú mailovú adresu. Do životopisu uveďte podrobný rozpis činností, s ktorými máte v rámci obdobnej pozície skúsenosti. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať ohľadne osobného stretnutia budeme len uchádzačov napĺňajúcich požadované kritéria.

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 428/02 v nasledovnom znení:

“V zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z.. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou Matching, s.r.o. za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebníctva a developmentu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Relevantné stavebné vzdelanie
• Relevantná skúsenosť v stavebníctve s preukázateľným portfóliom v oblasti výstavby rezidencií
• Skúsenosť s obdobnou pozíciou Hlavného inžiniera projektu/projektanta/architekta v rámci generálnej projekcie stavby
• Vysoká technická odbornosť na úrovni projektanta
• Pokročilá znalosť nástrojov MS Office a AutoCAD
• Prehľad na trhu, dobre nastavené vzťahy s dodávateľmi a v rámci príslušnej komunity
• Otvorenosť zmene, novým veciam a nápadom
• Vysoká miera samostatnosti, profesionalita a zodpovedný prístup k práci
• Flexibilita a rozhodnosť

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3206114  Dátum zverejnenia: 4.10.2017