Dielenský zoraďovač

Matador-Industries a.s., Továrenská, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
Od 5,50 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta (mzda rozdelená na fixnú a variabilnú zložku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce na pozícii dielenského zoraďovača bude:
• Komunikácia s dodávateľmi náradia
• Príprava a upínanie nástrojov podľa priloženej dokumentácie
• Príprava a nastavenie upínacích prípravkov
• Zameranie a zapísanie rozmerov nástrojov
• Odloženie nástrojov a upínacích zariadení pred a po opracovaní
• Starostlivosť a údržba upínacích prvkov a nástrojov

Spolupracuje:
• s CNC programátormi pri tvorbe a ladení CNC programu
• s operátormi počas kontroly nastavenia stroja

Pridajte sa k nám a získajte:

  • letnú/zimnú odmenu,
  • príspevok na dochádzanie/ubytovanie,
  • adaptačné programy,
  • finančné príspevky na rekreácie,
  • zľavnené vstupy na plaváreň, do fitnescentra,
  • firemné a športové podujatia, zájazdy...

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta požadujeme:

  • Strojárske vzdelanie
  • Čítanie výrobnej dokumentácie
  • Prax aspoň 1 rok na obdobnej pozícii je výhodou
  • Všeobecný prehľad v progresívnych rezných nástrojoch

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Husárová
Tel.: +421917911399
E-mail: poslať životopis
ID: 3574439  Dátum zverejnenia: 9.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5,50 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta (mzda rozdelená na fixnú a variabilnú zložku)