Projektový manažér - junior priemyselná automatizácia

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou/ihneď
od 900,- EUR + dohoda podľa stupňa vedomostí (mzda zahŕňa variabilnú zložku vo výške 30% ), a ďalšie príplatky a benefity,Priemerná mesačná mzda od 1750 EUR za rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plánuje a realizuje celé projekty robotizácie od akvizície až po spustenie výroby
  • Riadi projekty realizácie robotizovaných výrobných liniek v automobilovom priemysle
  • Vedie manažment zmien, nákladov a nákladových zlepšení
  • Vedie porady, technické rokovania, Projektové tímy so zákazníkmi a dodávateľmi
  • Tvorí podrobné termínové plány projektov
  • Koordinuje spoluprácu jednotlivých divízií spoločnosti
  • Koordinuje a riadi priebeh projektov priamo v prostredí u zákazníka
  • Zodpovedá za splnenie cieľov projektu
  • Zodpovedá za dodržanie míľnikov projektu
  • Zodpovedá za dodržanie rozpočtu

Pridajte sa k nám a okrem práce v stabilnej spoločnosti získajte aj ďalšie benefity a výhody :
  • dovolenkový a vianočný príplatok a ďalšie príplatky v zmysle zákonníka práce
  • projektové odmeny
  • doplnkové dôchodkové sporenie , atď.
  • bohatý sociálny program, pravidelné Teambuildingy
  • pravidelné školenia a jazykové kurzy
  • možnosť kariérneho rastu a podpora vzdelávania.

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť ponúka:
Jedinečná príležitosť stať sa členom progresívneho tímu profesionálov v oblasti robotizácie automobilovej výroby
Práca v stabilnej spoločnosti založenej v r. 1905
Priateľská firemná atmosféra v mladom dynamickom kolektíve
Riadenie projektov s nasadením High-tech technológií v segmente automobilovej výroby
Flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, priemyselná automatizácia a robotika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota cestovať
Flexibilnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť a vysoké pracovné nasadenie.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Mináriková
E-mail: poslať životopis
ID: 3466081  Dátum zverejnenia: 8.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900,- EUR + dohoda podľa stupňa vedomostí (mzda zahŕňa variabilnú zložku vo výške 30% ), a ďalšie príplatky a benefity,Priemerná mesačná mzda od 1750 EUR za rok