HR manažér

Matador-Industries a.s., Továrenská, 018 41 Dubnica nad Váhom, Slovensko, okres Ilava
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mesačná mzda 1750 € + mesačná odmena 750 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš prax ako HR Manažér v stredne veľkej výrobnej spoločnosti a chceš využiť svoje vedomosti a skúsenosti?
Vyžaruje z teba energia, optimizmus a máš dobré organizačné a komunikačné zručnosti? Nebojíš sa zároveň tvrdej práce a berieš nápor pracovných aktivít ako výzvu?
Ak áno, neváhaj čítať ďalej!
  • Budeš riadiť činnosť personálneho oddelenie, motivovať a rozvíjať svoj tím
  • Metodicky usmerňovať a koordinovať činnosti v oblasti riadenia ľudských zdrojov
  • Pozerať sa na firmu ako operatívec, ale aj ako stratég
  • Zákonník práce, pracovný poriadok a kolektívna zmluva budú Tvoji každodenní sprievodcovia
  • Zodpovedáš za rozvoj a vzdelávanie zamestnancov v spoločnosti
  • Poskytuješ konzultácie zamestnancom v oblasti personálnych vzťahov
  • Spolupracuješ s vedúcimi pracovníkmi pri plánovaní nástupcov a kariérnom plánovaní
  • Budeš kontaktný bod pre svojich kolegov v manažmente, pomôžeš im riešiť personálne problémy na ich oddeleniach
  • Budeš mať pod palcom nielen rozpočet svojho strediska, ale aj osobné náklady celej spoločnosti
  • Budget, forecast a headcount nebudú pre Teba cudzími pojmami
  • S prehľadom budeš riešiť životný cyklus zamestnanca – od vyhľadania, cez nábor, adaptáciu, až po jeho prípadný odchod zo spoločnosti
  • Budeš prijímať návštevy z rôznych inštitúcií, rokovať s dodávateľmi služieb súvisiacich so zamestnancami a spolupracovať so základnými/strednými školami a univerzitami
  • Reprezentuješ firmu pri aktivitách personálneho marketingu
  • Budeš viditeľný nielen vo firme, ale aj za jej bránami – vždy reprezentuješ tím MATADOR
  • Budeš MATADOR pozitívny aj mimo pracovného času
  • Pravidelne reportuješ HR informácie vedeniu spoločnosti, operatívne riešiš úlohy zadávaných centrálou
  • Budeš zodpovedať za ochranu osobných údajov v spoločnosti
  • Pri kolektívnom vyjednávaní budeš kľúčovou osobou zastupujúcou záujmy zamestnávateľa
  • Postaráš sa o zamestnancov pri organizovaní firemných akcií
  • Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci, životné prostredie a ochrana pred požiarmi Ti nebude ľahostajná
  • Venuješ časť svojej energie do rozvoja novej generácie prostredníctvom duálneho vzdelávania
  • Nápadom sa medze nekladú a Ty sa nebudeš báť prispieť tými svojimi.

+ letná/zimná odmena,
+ príspevok na dochádzanie,
+ podpora vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills
+ usporiadavanie zájazdov, rekreácii, firemných a športových podujatí, finančné príspevky na rekreácie,
+ zľavnené vstupy na plaváreň a do fitnescentra a mnohé iné...

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Od kandidáta požadujeme:

  • Skúseností na pozícii HR Manažér v stredne veľkej výrobnej spoločnosti.
  • Personalistika - pokročilý.
  • Softip - základy.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Husárová
Tel.: +421917911399
E-mail: poslať životopis
ID: 3464502  Dátum zverejnenia: 6.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mesačná mzda 1750 € + mesačná odmena 750 €