Charakteristika spoločnosti MATADOR Tools, s.r.o. Dubnica nad Váhom

Naši profesionáli z MATADOR Tools dodávajú riešenia na kľúč v oblasti výroby nástrojov a foriem. Pod poskytované služby patrí opracovanie, konštruovanie a nastavenie tandemových a transferových lisovacích nástrojov pre automobilový priemysel. Výrobné kapacity a silné technologické zázemie nám umožňujú dodávať riešenia šité na mieru vrátane inžinieringu nástroja až po jeho záverečné otestovanie a odovzdanie zákazníkovi.

www.matador-group.eu

Technológ lisovacích nástrojov

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 700 € v závislosti od skúseností kandidáta + 25 % variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vypracovávanie technologických postupov výroby.
- Optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania.
- Pripravovanie 3D modelov pomocou SW Tebis.
- Riešenie technických operatívnych problémov vo výrobe.
- Zodpovednosť za implementáciu a dodržiavanie systému kvality.
- Realizácia nových technológií do výrobného procesu.
- Tvorba normočasov a nastavovanie efektivity výrobných procesov.

Radi by ste pracovali v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody:

+ motivujúce platové ohodnotenie,
+ letná/zimná odmena,
+ jazykové vzdelávanie,
+ odmena pri príležitosti pracovných jubileí,
+ možnosť kariérneho rastu,
+ príspevok na dochádzanie/ubytovanie,
+ podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills
+ usporiadavanie zájazdov, rekreácii, firemných a športových podujatí, finančné príspevky na rekreácie...

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - základy
CATIA - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Od kandidáta požadujeme:

- prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti,
- ochotu učiť sa.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MATADOR Industries, a. s.
Továrenská 1
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 3446333   Dátum zverejnenia: 11.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 700 € v závislosti od skúseností kandidáta + 25 % variabilná zložka