Technológ - kalkulant

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
675 € - 1200 € mesačne brutto + 25% variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vytvára predkalkulácie pre nové dopyty,
  • spracováva, predkladá a zodpovedá za podklady k cenovej kalkulácií dopytov podľa požiadaviek dopytovej komisie,
  • koordinuje spracovanie dopytov v spolupráci s oddeleniami konštrukcia, nákup, TPV, kooperácie,
  • robí kvalifikovaný odhad ceny,
  • naceňuje normohodiny jednotlivých predvýrobných a výrobných operácií v strojárskej výrobe,
  • navrhuje opatrenia k sprogresívneniu činností.

Radi by ste pracovali v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody:

+ letnú/zimnú odmenu,
+ príspevok na dochádzanie/ubytovanie,
+ podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills
+ usporiadavanie zájazdov, rekreácii, firemných a športových podujatí, finančné príspevky na rekreácie,
+ zľavnené vstupy na plaváreň/do fitnescentra a mnohé iné...

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Skúsenosti so zákazkovou výrobou v strojárskom odvetví - VÝHODOU

Ďalšie požiadavky:
  • znalosť technológie výroby,
  • prax na rovnakej pozícii minimálne 5 rokov,
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka je podmienkou,
  • vysoké pracovné nasadenie.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Husárová
Tel.: +421917911399
E-mail: poslať životopis
ID: 3414381  Dátum zverejnenia: 17.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 675 € - 1200 € mesačne brutto + 25% variabilná zložka