Pneumatikár_Zámočník

MATADOR Automation, s.r.o., Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj, okres Ilava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž jednoduchých podskupín zariadení
Vykonávanie tlakových skúšok pneumatických zariadení vrátanie utesnenia a odskúšania
Montáž rozvodu a komponentov pneumatiky podľa dokumentácie
Montáž a lícovanie náročných zostáv. Montáž podskupín za pomoci žeriava, atď.
Montáž robotických pracovísk podľa dokumentácie
Výroba príchytiek a držiakov na upevnenie pneu rozvodov

Radi by ste pracovali v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody:

+ dovolenkový a vianočný príplatok
+ podporu vzdelávania
+ usporiadavanie zájazdov, rekreácii, firemných a športových podujatí,

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte stabilitu, istotu, zaujímavé zamestnanie ?
....Poďte spolu s nami rozvíjať tradíciu strojárskej výroby ...

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím kontaktujte ma telefonicky, prostredníctvom elektronickej pošty, prípadne poštou.
Nezabudnite však uviesť aj Vaše telefónne číslo, aby som sa s Vami vedela dohodnúť na osobnom stretnutí.

V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • min. 3 roky praxe na pozícii zámočník
  • znalosť čítania pneumatických schém
  • flexibilita, spoľahlivosť a samostatnosť
  • znalosť čítania technickej dokumentácie
  • vodičský preukaz skupiny B

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Mináriková
E-mail: poslať životopis
ID: 3363251  Dátum zverejnenia: 16.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - motivujúce platové ohodnotenie