CNC frézar

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 € - 8 €/hod. brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • frézovanie 2,5D a 3D častí lisovacích nástrojov pre automobilový priemysel,
  • práca s 5-osími CNC strojmi,
  • samostatné programovanie v programe Heidenhain a neskôr v CAD/CAM softvéri Tebis,
  • zoraďovanie náradia, kontrola obrobených častí súčiastok.

Pridajte sa k nám a získajte:

  • prácu s možnosťou osobného rastu,
  • prácu v dobrom kolektíve,
  • možnosť zapájať sa do tvorenia nových procesov vo výrobe,
  • zaujímavé platové ohodnotenie,
  • podporu v procese adaptácie (zaškolenie do procesov),
  • zaučenie do programu CAD/CAM v softvéri Tebis priamo na CNC stroji.
  • letná/zimná odmena,
  • príspevok na dochádzanie/ubytovanie,
  • finančná odmena pri príležitosti pracovných jubileí,
  • rôzne firemné a športové podujatia,
  • zľavnené vstupy na plaváreň, do fitnescentra...

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

2

Od uchádzača požadujeme:
  • ochotu pracovať na 4 zmeny,
  • chuť učiť sa programovať v CAD/CAM softvéri Tebis,,
  • ochotu venovať sa komplexnejšie problematike lisovacieho náradia z technologického pohľadu,
  • skúsenosť s kusovou výrobou,
  • znalosť používania a parametrov rezného náradia,
  • práca v systéme Heidenhain, resp. práca s 5-osími CNC strojmi,
  • minimálne 2 roky praxe na CNC fréze (3 alebo 5 osej).

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Husárová
Tel.: +421917911399
E-mail: poslať životopis
ID: 3360603  Dátum zverejnenia: 13.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 € - 8 €/hod. brutto + variabilná zložka