Elektrikár

Matador Industries, a.s., Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Výmena ovládacích viacžilových káblov podľa výkresovej dokumentácie a odskúšanie.
  • Revízia ručného elektrického náradia podľa STN.
  • Prepojenie riadiaceho systému so strojom, odskúšanie funkcií so systémom, prípadne odstránenie závad pri oprave káblového vedenia riadiaceho systému.
  • Uvedenie do prevádzky a zoradenie zložitých domácich a zahraničných prístrojov, zariadení BBC, Siemens a pod.
  • Lokalizácia závad, zoradenie a uvedenie do prevádzky ovládacích a riadiacich elektrických, elektronických, pneumatických a elektrohydraulických prvkov a obvodov.
  • Kontrola rozvádzačov a riadiacich pultov podľa schémy.
  • Odborné práce pri zostavovaní, skúšaní a opravách elektrických zariadení a strojov. Inštalácia a zapojenie rozvádzačov.
  • Komplexné zapojenie a vykonanie elektroinštalácie podľa schémy.
  • Zapojenie zložitých prototypových rozvádzačov alebo ovládacích pultov.
  • Uvedenie do prevádzky a zoradenie zložitých zahraničných prístrojov i podľa zahraničnej dokumentácie po eventuálnej praxi u zahraničných výrobkov...

Prijmeme elektrikára s platným osvedčením, buď na dohodu alebo na živnosť (môže byť aj partia elektrikárov na živnosť).

Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti na pozícii elektrikára je nevyhnutnou podmienkou.

Radi by ste pracovali v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody:

  • letná odmena/zimná odmena,
  • príspevok na dochádzanie/ubytovanie,
  • finančné odmeny pri príležitosti pracovných jubileí,
  • podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills,
  • adaptačné programy,
  • finančné príspevky na rekreácie,
  • zľavnené vstupy na plaváreň, do fitnescentra,
  • firemné a športové podujatia, zájazdy...

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím Váš životopis na uvedenú
e-mailovú adresu.
Z dôvodu veľkého počtu kandidátov, budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí splňajú uvedené kritéria.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Vodičský preukaz

B

Hľadáme elektrikárov aj na dohodu.Nástup ihneď.
Podmienkou je platné osvedčenie min. 508/2009 § 22 - samostatný elektrotechnik.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Husárová
Tel.: +421917911399
E-mail: poslať životopis
ID: 3295701  Dátum zverejnenia: 26.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou