Konštruktér (zameranie na automotive)

Matador Industries, a.s., Továrenská 1, 018 41, Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude konštruovanie lisovacích nástrojov.
Náplň práce konštruktéra (zameranie na automotive):
  • Zabezpečuje konštrukčné práce na nástrojoch v CATII V 5
  • Navrhuje technické riešenia na základe dopytu od zákazníka.
  • Zúčastňuje sa alebo vedie technické jednania u zákazníkov.
  • Navrhuje možné riešenia na dané problematické oblasti.
  • Vytvára termínové harmonogramy na projektoch.

Okrem zaujímavej práce v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou získajte aj ďalšie výhody:
  • letná odmena,
  • motivujúce platové ohodnotenie,
  • možnosť kariérneho rastu,
  • práca v mladom kolektíve,
  • podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills,
  • bezplatnú výučbu cudzích jazykov,
  • adaptačné programy,
  • firemné a športové podujatia, zájazdy...

Zamestnanec bude evidovaný v spoločnosti CIT Tools Engineering s.r.o. , ktorá patrí do skupiny Matador.

Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Pozícia je vhodná aj pre absolventa, ktorý spĺňa podmienku minimálne stredného strojárskeho vzdelania, alebo má prax v strojarine.
  • Požadujeme skúsenosti s 3D modelovaním /používame program CATIA V5
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na pokročilej úrovni.
  • Prax na pozícii konštruktéra-projektanta v oblasti automotive je výhodou.
  • Minimálne stredoškolské strojárske vzdelanie alebo minimálne 2 roky prax v strojárskom priemysle.
  • Prax v oblasti lisovacích nástrojov je výhodou.
  • Samostatnosť, komunikatívnosť.
  • Pozitívny vzťah k práci, kreatívne myslenie a tvorivosť.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Husárová
Tel.: +421917911399
E-mail: poslať životopis
ID: 3283481  Dátum zverejnenia: 10.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou