Vedúci oddelenia IT

Matador Group

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď/dohodu
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda sa odvíja od skúseností a znalostí kandidáta, zahŕňa variabilnú zložku mzdy (30%), ktorá tvorí súčasť hrubej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidátku/kandidáta, ktorého náplňou práce bude:
* Riadi a organizuje činnosť poriadených zamestnancov v rámci IT oddelenia.
* Vedie tímové porady a zodpovedá za stav riešenia IT problémov v spoločnosti.
* Sleduje najnovšie trendy v IT oblasti, informuje o nich členov vedenia a navrhuje ich integráciu do interných systémov.
* Plánuje investície do IT a plán predkladá vedeniu spoločnosti na schválenie.
* Schvaľuje dodávateľské faktúry za licencie a IT služby.
* Spolupracuje s ostatnými oddeleniami pri dodávkach služieb zákazníkom.
* Zabezpečuje IS z hľadiska prístupových práv, nasadenie nových modulov IS v odborných útvaroch, spolupracuje na zabezpečení bezporuchového chodu hardvéru pracovných staníc, serverov, aktívnych prvkov LAN.
* Ďalej sa podieľa na monitorovaní priepustnosti počítačovej siete, na inováciách technických riešení nových projektov IT, pri vytváraní www stránok, zodpovedá za vykonávanie autorského dozoru nad aplikačným programovým vybavením, koordinuje spoluprácu externého IT, správcu siete a správcu pracovných staníc.
* Je zodpovedný za používanie licencií v súlade s licenčnými podmienkami konkrétneho SW, za pridelenie príslušných oprávnení k zdrojom podľa pokynov nadriadeného zamestnanca.
* Riadi monitorovanie IS a systému bezpečnosti informácií.

Radi by ste pracovali v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte ďalšie výhody:
• Vianočný a dovolenkový bonus podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Doplnkové dôchodkové sporenie - príspevok zamestnávateľa 2,2 % z hrubej mzdy
• Možnosť ubytovania v Tatranskej Lomnici za zvýhodnenú cenu
• Bohatý sociálny program, pravidelné Teambuildingy
• Športové podujatia a zájazdy (bezplatná plaváreň a možnosť využitia Multisport karty)
• Pravidelné školenia a podpora vzdelávania
• Flexibilný pracovný čas
• Bezplatnú výučbu cudzích jazykov na pracovisku
• Možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja v rámci spoločnosti skupiny MATADOR
• 37,5 hodinový fond pracovného týždňa
• Vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná odmena a iné výhody)
• Príspevky (narodenie dieťaťa, darovanie krvi a iné výhody nad rámec zákonníka práce)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Od uchádzača požadujeme:
• Zodpovednosť a precíznosť
• Odolnosť voči stresu a flexibilnosť
• Ochota cestovať
• Flexibilnosť
• Riešenie problémov
• Komunikatívnosť a vysoké pracovné nasadenie
• Skúsenosť s vedením a motivovaní tímu ľudí
• Tímovú orientáciu a spoluprácu

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Linhartová
Tel.: +421917484107
E-mail: poslať životopis
ID: 4791085  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac