Účtovník/účtovníčka

Matador Group

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacod 1500€ Finálna mzda môže byť upravená v prípade skúseného kandidáta na vyššiu úroveň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem na sebe pracovať a rozvíjať svoje schopnosti v stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu po viac ako 2 generácie?

Náš tím na oddelení Účtovníctva hľadá novú posilu, ktorej hlavnou náplňou práce bude:
• vedenie podvojného účtovníctva jednej zo spoločností Skupiny MATADOR
• účtovanie dodávateľských faktúr, interných dokladov, pohybov a odpisov majetku, bankových výpisov, vedenie saldokonta
• odsúhlasovanie zostatkov účtov a hlavnej knihy, príprava mesačných závierok, dokladová inventarizácia účtov
• príprava a zostavenie individuálnej ročnej účtovnej závierky vrátane poznámok
• príprava a podanie daňového priznania pre právnické osoby a daň z motorových vozidiel
• príprava a podanie daňového priznania k dani z pridanej hodnoty, súhrnného a kontrolného výkazu
• podpora pri konsolidačných činnostiach Skupiny MATADOR
• spolupráca s audítorom, príprava podkladov pre audit
• spracovanie štatistických výkazov
• ďalšie súvisiace práce v súlade s internými predpismi a aktuálnou legislatívou

• 13. a 14. plat v závislosti od výsledkov firmy
• Sick days a dovolenka navyše
• Pružný pracovný čas
• Príspevok na šport a kultúru
• Príspevok na dôchodkové sporenie
• Vernostný program podľa odpracovaných rokov
• Príjemný pracovný kolektív, firemné akcie
• Vzdelávanie a rozvoj

Ak máte záujem o túto príležitosť, zašlite nám svoj životopis a motivačný list.

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Daňová legislatíva - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
IFS ERP - Mierne pokročilý
OMEGA - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Od kandidáta požadujeme:
• Máš skúsenosť v Podvojnom účtovníctve, pričom slovenská účtovná a daňová legislatíva ti nerobí žiadny problém
• Excel je tvoj štandardný pracovný nástroj
• Si aktívny, v práci prichádzaš s novými nápadmi, ktoré zjednodušujú činnosti resp. prinášajú pridanú hodnotu
• Si komunikatívny, svoje pracovné povinnosti si vieš dobre plánovať, si samostatný a máš zmysel pre detail
• Ak niečomu nerozumieš, nerobí ti problém zdvihnúť telefón resp. ideš priamo za človekom, od ktorého informácie potrebuješ
• Ak ovládaš IFS informačný systém, bude to pre teba veľkou výhodou, nie je však podmienkou.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4781072  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac