Zámočník - palič

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 7,5 EUR/hod.Finálna mzda je závislá od pracovných skúseností daného kandidáta a je rozdelená na fixnú a variabilnú zložku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám a poď s nami rozvíjať tradíciu strojárenskej výroby.

Tvojou náplňou práce bude delenie nachystaného materiálu rôznych priemerov a tvarov pomocou páliaceho stroja.

Pridaj sa k nám a získaj aj ďalšie výhody:

  • bohatý sociálny program
  • pravidelné školenia a podpora v oblasti vzdelávania
  • možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja v rámci spoločnosti, skupiny MATADOR Group
  • stravovanie v priestoroch spoločnosti (jedáleň, bagetomaty...)
  • pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom
  • vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná odmena)
  • príspevky nad rámec Zákonníka práce (narodenie dieťaťa, darovanie krvi a iné...)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Od uchádzača požadujeme:

  • prax na pozícii zámočníka - palič,
  • skúsenosť s kusovou výrobou,
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
  • ochotu učiť sa.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Husárová
Tel.: +421917911399
E-mail: poslať životopis
ID: 4468903  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.