Reagujte bez životopisu

Dispečer vo výrobe

Matador Group

MATADOR Industries., a.s., Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
7 EUR/hod.Mzda sa pohybuje od 7€/hod. Finálna mzda je závislá od pracovných skúseností daného kandidáta, zahŕňa variabilnú zložku mzdy 22%, nezahŕňa ostatné formy finančných odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by ste pracovali v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou? Pridajte sa k nám a buďte súčasťou nášho tímu, kde môžete odborne rásť a rozvíjať Váš potenciál podieľaním sa na dlhodobých projektoch.

Vašou náplňou práce bude:
- sledovanie stavu jednotlivých výrobných zákaziek na danom úseku výroby
- sledovanie materiálovej disponibility na jednotlivé zákazky
- sledovanie vyťaženia strojných zariadení a plánovanie výroby na strojné zariadenia
- komunikácia s majstrami a s vedúcimi výrobných prevádzok
- koordinácia zákazkových priorít...

- ročná odmena (až do výšky 100% základnej mzdy)
- vianočné poukážky vo forme stravných lístkov
- príspevok na dochádzanie do práce
- práca v stabilnej a zároveň rozvíjajúcej sa spoločnosti
- pravidelné školenia a podpora v oblasti vzdelávania
- podpora v procese adaptácie (zaškolenie do procesov)
- 37,5 hodinový fond pracovného týždňa (pri TPP)
- jedáleň v priestoroch spoločnosti
- zabezpečené pracovné oblečenie a pracovná obuv
- prispievanie zamestnávateľom do DDS
- možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja v rámci spoločnosti alebo v rámci skupiny MATADOR GROUP
- bohatý sociálny program (krytá plaváreň zdarma, firemné zájazdy a podujatia, family day...)
- vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančné odmeny)
- príspevky (narodenie dieťaťa, darovanie krvi, dni voľna naviac a iné výhody nad rámec Zákonníka práce)...

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača požadujeme:
- technické vzdelanie
- proaktívny prístup k práci
- flexibilitu
- kultivovaný slovný prejav
- ochotu učiť sa

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4319011  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.