Можливість для людей з України

Mechanik - Elektrikár

Miesto práce
Továrenská, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď/dohodu
6,5 EUR/hod.Základná mzda sa odvíja od skúseností a znalostí kandidáta, zahŕňa variabilnú zložku mzdy (30%), ktorá tvorí súčasť hrubej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidátku/kandidáta, ktorého náplňou práce bude:
• Komplexné zapojenie a vykonanie elektroinštalácie podľa schémy
• Uvedenie do prevádzky a zoradenie zložitých zahraničných prístrojov a zariadení
• Kontrola rozvádzačov a riadiacich pultov podľa schémy
• Inštalácia a zapojenie rozvádzačov
• Prepojenie riadiaceho systému so strojom, odskúšanie funkcií so systémom, prípadne
• Odstránenie závad pri oprave káblového vedenia riadiaceho systému
• Zapojenie zložitých prototypových rozvádzačov alebo ovládacích pultov
• Výmena ovládacích viacžilových káblov podľa výkresovej dokumentácie a odskúšanie
• Revízia ručného elektrického náradia podľa STN
• Montáž pracovísk u zákazníka

Radi by ste pracovali v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte ďalšie výhody:
• Vianočný a dovolenkový bonus podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Doplnkové dôchodkové sporenie - príspevok zamestnávateľa 2,2 % z hrubej mzdy
• Možnosť ubytovania v Tatranskej Lomnici za zvýhodnenú cenu
• Bohatý sociálny program, pravidelné Teambuildingy
• Športové podujatia a zájazdy (bezplatná plaváreň a možnosť využitia Multisport karty)
• Pravidelné školenia a podpora vzdelávania
• Možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja v rámci spoločnosti skupiny MATADOR
• 37,5 hodinový fond pracovného týždňa
• Vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná odmena a iné výhody)
• Príspevky (narodenie dieťaťa, darovanie krvi a iné výhody nad rámec zákonníka práce)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, priemyselná automatizácia a robotika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača požadujeme:
• Flexibilita, spoľahlivosť a samostatnosť
• Znalosť čítania technickej dokumentácie výhodou

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Linhartová
Tel.: +421917484107
E-mail: poslať životopis
ID: 4192138  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.