Можливість для людей з України

Projektový manažér senior pre projekty v oblasti priemyselnej automatizácie

Matador Group

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou/ihneď
1 900 EUR/mesiacMzda sa stanovuje individuálne na základe dohody, podľa skúseností a praxe uchádzača. Zahŕňa variabailnú zložku mzdy (30%), ktorá je súčasťou mzdy brutto. Nezahŕňa projektové odmeny a 13-ty a 14-ty plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za vedenie pridelených projektov
- Vedie projektový tím a vedie projektové porady
- Koordinuje a riadi priebeh projektov v prostredí u zákazníka
- Tvorí podrobné termínové plány projektov
- Zodpovedá za splnenie cieľov projektu
- Zodpovedá za dodržanie míľnikov projektu
- Zodpovedá za dodržanie rozpočtu
- Reporting výsledkov na manažment
- Zodpovednosť za manažment riadenia zmien

Pridajte sa k nám a okrem práce v stabilnej, mladej a rozvíjajúcej sa spoločnosti patriacej do MATADOR Group získajte aj ďalšie benefity a výhody :
- projektové odmeny
- automobil aj na osobné účely
- dovolenkový a vianočný príplatok (13-ty a 14-ty plat) a ďalšie príplatky v zmysle
zákonníka práce
- doplnkové dôchodkové sporenie - 3. pilier, príspevok zamestnávateľa 2,2 % z
hrubej zmzdy
- bohatý sociálny program, pravidelné Teambuildingy, športové podujatia a zájazdy
- pravidelné školenia a podpora vzdelávania
- flexibilný pracovný čas
- bezplatnú výučbu cudzích jazykov v pracovnom čase a na pracovisku,
- motivujúce platové ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja v rámci spoločnosti, skupiny
MATADOR
- 37,5 hodinový fond pracovného týždňa
- vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná
odmena a iné výhody)
- príspevky (narodenie dieťaťa, darovanie krvi a iné výhody nad rámec zákonníka
práce)

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť ponúka:
Jedinečná príležitosť stať sa členom progresívneho tímu profesionálov v oblasti robotizácie automobilovej výroby
Práca v stabilnej spoločnosti založenej v r. 1905
Priateľská firemná atmosféra v mladom dynamickom kolektíve
Riadenie projektov s nasadením v segmente automobilovej výroby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického / prípadne ekonomicko - obchodného smeru. Uprednostňujeme kandidátov so skúsenosťami s projektovým manažmentom a znalosťou procesov v automobilovom priemysle

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax je podmienkou

Organizačné schopnosti, schopnosť viesť tím
Ochota cestovať
Znalosť nemeckého jazyka
Komunikačné schopnosti orientované na zákazníka
Prezentačné zručnosti
Flexibilita, zodpovednosť a vysoké pracovné nasadenie.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4153323  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac