Asistent oddelenia obchodno - projektového manažmentu s nemeckým jazykom

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta, pretože skúsenosti majú hodnotu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná asistencia riaditeľovi spoločnosti a obchodno - projektovému manažmentu podľa pokynov - vďaka tomu je práca pestrá :)
Práca v IS - Zakladanie zákazok v IS.
Príprava podkladov pre obchodné stretnutia.
Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie aj v nemeckom jazyku ohľadom termínových a technických záležitostí.
Spracovávanie podkladov a vytváranie prezentácií.
Správa rozličnej dokumentácie, aktualizácia ukazovateľov oddelenia, zbieranie a sumarizovanie údajov.

Pridajte sa k nám a získajte:
+ kariérny postup na pozíciu obchodno - projektového manažéra
+ letnú/zimnú odmena v závislosti od HV
+ odmenu pri príležitosti pracovných a životných jubileí
+ dovolenkové a Vianočné poukážky
+ príspevok na dochádzanie
+ aj my poskytujeme svojim zamestnancom rekreačný príspevok :)
+ vzdelávanie v oblasti soft skills a hard skills, pretože nám záleží na tom, aby sa naši zamestnanci zlepšovali v každom smere
+ skvelý kolektív, s ktorým sa budete stretávať nielen v práci, ale aj na firemných a športových podujatiach

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kandidát má mať
technické myslenie (rozumieť technickým pojmom a vedieť ďalej s technickými údajmi narábať) a má vedieť pracovať samostatne s plným nasadením. Je dôležité, aby vedel asertívne komunikovať a bol schopný aktívne riešiť vzniknuté problémy aj v nemeckom jazyku.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Husárová
Tel.: +421917911399
E-mail: poslať životopis
ID: 4119092  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac