Poradíme Vám?

Charakteristika spoločnosti MATADOR Tools, s.r.o. Dubnica nad Váhom

Naši profesionáli z MATADOR Tools dodávajú riešenia na kľúč v oblasti výroby nástrojov a foriem. Pod poskytované služby patrí opracovanie, konštruovanie a nastavenie tandemových a transferových lisovacích nástrojov pre automobilový priemysel. Výrobné kapacity a silné technologické zázemie nám umožňujú dodávať riešenia šité na mieru vrátane inžinieringu nástroja až po jeho záverečné otestovanie a odovzdanie zákazníkovi.

www.matador-group.eu

Kooperant

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
1.1.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne vystavuje objednávky na technologickú a kapacitnú kooperáciu, vykonáva previerky hotových výrobkov v spolupráci s odbornými útvarmi kontroly, sleduje a dojednáva technické podmienky u externých dodávateľov.
Kooperant zodpovedá za:
- výber a hodnotenie dodávateľov,
-vypracovanie cenových a termínovaných ponúk od dodávateľov technologickej kooperácie,
-prevzatie výkresovej dokumentácie z odd. TPV a rozpustenie jednotlivých častí ZL z TPV 2000 do IS Dimenze,
-komunikáciu medzi kooperačnou firmou pri vyjasňovaní všetkých technicko-obchodných problémov,
-vypracovanie cenových a termínových ponúk od dodávateľov technologickej kooperácie, -výber a hodnotenie dodávateľov,
-objednávky s faktúrami, osvedčenie o kvalite, cenové ponuky, dopyty.

Pridajte sa k nám a získajte:

+ motivujúce platové ohodnotenie
+ letná/zimná odmena v závislosti od HV
+ odmena pri príležitosti pracovných a životných jubileí
+ dovolenkové a Vianočné poukážky
+ možnosť kariérneho rastu
+ príspevok na dochádzanie/ubytovanie
+ podpora vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills
+ usporiadavanie zájazdov, rekreácií, firemných podujatí

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2021 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vhodný kandidát má mať
technické myslenie, znalosť strojárskych technológií a procesov výroby. Má samostatne navrhovať a implementovať nápravné a preventívne opatrenia. Musí byť komunikatívny a schopný aktívne riešiť vzniknuté problémy.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Šimonyi
E-mail: poslať životopis
ID: 4116978  Dátum zverejnenia: 24.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac