Kvalitár - 3D meranie (vhodné aj pre absolventov)

MATADOR Industries., a.s., Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
900 EUR/mesiacMzda sa pohybuje od 900 € v závislosti od skúsenosti kandidáta. Finálna mesačná mzda je závislá od pracovných skúseností daného kandidáta a je rozdelená na fixnú a variabilnú zložku. Pri nástupe je vyplácaný nástupný bonus vo výške 500 EUR (250 EUR po troch mesiacoch a zvyšných 250 EUR po šiestich mesiacoch od nástupu).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by ste pracovali v stabilnej strojárskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Staňte sa súčasťou nášho tímu, v ktorom môžete využiť svoj potenciál a rozvíjať sa.

Oddelenie kvality a metrológie rozširuje svoj tím a preto hľadáme kandidáta, ktorého náplňou práce bude:
• Vytváranie meracích programov, ich aktualizácia a optimalizácia
• Vykonávanie 3D merania s následným vyhodnotením dát a ich analýzou
• Meranie dielov na základe 2D a 3D výkresovej dokumentácie
• Podpora/spolupráca s inými oddeleniami pri riešení problémov
• Podieľanie sa na zlepšovaní kvality kontrolovaných dielov a znižovaní ich zmätkovitosti

Pridajte sa k nám a získajte ďalšie výhody:

  • nástupný bonus 500 EUR,
  • možnosť kariérneho rozvoja,
  • letná odmena/zimná odmena,
  • príspevok na dochádzanie,
  • finančné odmeny pri príležitosti pracovných jubileí,
  • podpora vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills,
  • adaptačné programy,
  • firemné a športové podujatia, zájazdy...

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite, prosím, svoj životopis na doleuvedený e-mail.
Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta požadujeme:
  • znalosť čítania technických výkresov je nevyhnutnou podmienkou,
  • skúsenosť s meraním a programovaním 3D meracích systémov je výhodou,
  • skúsenosť s 3D meracím systémom napr. ZEISS, WENZEL, LEICA, GOM ATOS sú výhodou,
  • technické myslenie,
  • ochota pracovať na zmeny (2 zmenná prevádzka) ,
  • vysoké pracovné nasadenie,
  • ochota učiť sa.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Husárová
Tel.: +421917911399
E-mail: poslať životopis
ID: 4114077  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac