Projektový manažér - pre spoločnosť MATADOR Tools

Matador Group

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap
1 600 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta, pretože skúsenosti majú hodnotu :)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Matador Tools, s.r.o. ponúka možnosť práce na pozícii projektový manažér, ktorého náplňou práce bude:
* riadenie prideleného projektu od založenia zákazky v systéme, až po expedovanie
* koordinácia termínov, nákladov a realizácie technických projektov
* kalkulácia nákladov zákazky
* vedenie technických rokovaní
* komunikácia so zákazníkom
* reportovanie o stave zákazky nadriadeným

Radi by ste pracovali v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody:
+ letnú/zimnú odmena v závislosti od HV
+ odmenu pri príležitosti pracovných a životných jubileí
+ dovolenkové a Vianočné poukážky
+ príspevok na dochádzanie
+ aj my poskytujeme svojim zamestnancom rekreačný príspevok :)
+ vzdelávanie v oblasti soft skills a hard skills, pretože nám záleží na tom, aby sa naši zamestnanci zlepšovali v každom smere
+ skvelý kolektív, s ktorým sa budete stretávať nielen v práci, ale aj na firemných a športových podujatiach

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektového manažéra

Počet rokov praxe

2

Vhodný kandidát má mať
technické myslenie (rozumieť technickým pojmom a vedieť ďalej s technickými údajmi narábať) a má vedieť pracovať samostatne s plným nasadením. Je dôležité, aby vedel asertívne komunikovať a bol schopný aktívne riešiť vzniknuté problémy aj v nemeckom jazyku. Pozícia vyžaduje kandidáta s praxou v riadení projektov, optimálne v strojárskom priemysle a automotive.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3983999  Dátum zverejnenia: 9.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac