Natierač/Lakovač (dvojzložkové farby) - Nástupný bonus 1500 € !

Matador Group

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
8 EUR/hod.Hodinová mzda je závislá od pracovných skúseností kandidáta a je rozdelená na fixnú a variabilnú zložku. Pri nástupe je vyplácaný NÁSTUPNÝ BONUS vo výške 1500€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť MATADOR Industries, a.s. hľadá natieračov, ktorí majú skúsenosť s lakovaním vo výrobnej zákazkovej spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:
- Odstránenie starých náterov/odhrdzavenie
- Tmelenie s následným prebrúsením tmelových miest s celkovým čistením
- Viazanie a manipulácia s bremenami pomocou zdola ovládaného mostového žeriavu /školenie zabezpečené a hradené zamestnávateľom/
- Maskovanie funkčných plôch a otvorov
- Príprava náterových hmôt pre hromadné použitie
- Vykonávanie a opravy náterov na rôznych podkladoch
- Konečné striekanie alebo natieranie veľkých alebo členitých plôch výrobkov základnými a vrchnými farbami s veľkými nárokmi na akosť
- Vedenie kolektívu pri prevádzaní zložitejších natieračských prác
- Dekorovanie výrobkov striekaním cez dve až tri šablóny alebo troma až štyrmi farbami, či ozdobné linkovanie voľne od ruky
- Tmelenie a brúsenie vzhľadových plôch

Pridajte sa k nám a získajte ďalšie výhody:

- NÁSTUPNÝ BONUS 1500 €
- možnosť kariérneho rozvoja,
- motivujúce platové ohodnotenie,
- letná odmena/zimná odmena,
- príspevok na dochádzanie/ubytovanie,
- finančné odmeny pri príležitosti pracovných jubileí,
- podpora v oblasti vzdelávania (vzdelávacie programy priamo v spoločnosti),
- podpora v procese adaptácie (adaptačné programy),
- finančné príspevky na rekreácie,
- firemné a športové podujatia, zájazdy
- dni voľna nad rámec Zákonníka práce

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Od kandidáta požadujeme:

- prax min. 3 roky na pozícii natierača/lakýrnika v zákazkovej výrobe
- znalosť výkresovej dokumentácie
- prax s gitovaním, tmelením a s prácou s dvojzložkovými farbami.
- „čistá práca“ – bez nerovností na povrchu (natierajú/striekajú sa zdravotnícke zariadenia, kde sú vysoké požiadavky na kvalitu)
- zodpovednosť, flexibilita

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3983191  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.