Zvárač

MATADOR Industries., a.s., Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
7 - 12 EUR/hod.Mzda sa pohybuje od 7€/hod. Finálna mzda je závislá od pracovných skúseností daného kandidáta, zahŕňa variabilnú zložku mzdy 22%, nezahŕňa ostatné formy finančných odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť MATADOR Industries a.s. rozširuje tím pracovníkov na zvarovni a preto príjme zváračov (podmienkou sú platné štátne skúšky na prislúchajúce certifikáty).
Možnosť práce aj na živnosť.

  • ročná odmena (až do výšky 100% základnej mzdy)
  • vianočné poukážky vo forme stravných lístkov
  • príspevok na dochádzanie do práce
  • práca v stabilnej a zároveň rozvíjajúcej sa spoločnosti
  • pravidelné školenia a podpora v oblasti vzdelávania
  • podpora v procese adaptácie (zaškolenie do procesov)
  • 37,5 hodinový fond pracovného týždňa (pri TPP)
  • jedáleň v priestoroch spoločnosti
  • zabezpečené pracovné oblečenie a pracovná obuv
  • prispievanie zamestnávateľom do DDS
  • možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja v rámci spoločnosti alebo v rámci skupiny MATADOR GROUP
  • bohatý sociálny program (krytá plaváreň zdarma, firemné zájazdy a podujatia, family day...)
  • vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančné odmeny)
  • príspevky (narodenie dieťaťa, darovanie krvi, dni voľna naviac a iné výhody nad rámec Zákonníka práce)...

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

2

Od kandidátov požadujeme:
  • min. 2 roky praxe na pozícii zvárača
  • platné štátne skúšky (135)
  • ochotu pracovať na 2 zmeny
  • flexibilitu, spoľahlivosť a samostatnosť
  • znalosť čítania technickej dokumentácie

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3966846  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.