Kvalitár

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola výroby:
  • Zabezpečenie a koordinácia procesu vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly materiálov, komponentov a výrobkov:
vstupná (odliatky) – kontrola kvality odliatkov
výstupná (k zákazníkovi) – kontrola akéhokoľvek dielu alebo nástroja pred expedíciou zákazníkovi
medzioperačná (po CNC frézach) – kontrola kusov po frézovaní a kooperáciách.
Riadenie kvality:
  • Navrhovanie opatrení a ich zavádzanie do praxe po zistení chýb a nedostatkov
Návrh – Spracovanie – Preškolenie
  • Sledovanie a vykazovanie kľúčových ukazovateľov kvality
  • Riadenie procesu nezhodných výrobkov
Evidencia – Spracovanie – Vyčíslenie
  • Kontrola dodržiavania procesu, audity
  • Implementácia nástrojov riadenia kvality a riadenia rizík FMEA, TQM, PDCA,
  • Účasť na interných, dodávateľských a zákazníckych auditoch

Pridajte sa k nám a získajte:

  • prácu s možnosťou osobného rastu,
  • prácu v skvelom kolektíve,
  • možnosť zapájať sa do tvorenia nových procesov vo výrobe,
  • zaujímavé platové ohodnotenie,
  • podporu v procese adaptácie (zaškolenie do procesov),
  • letná/zimná odmena,
  • príspevok na dochádzanie/ubytovanie,
  • príspevok na dôchodkové sporenie,
  • finančná odmena pri príležitosti pracovných jubileí,
  • rôzne firemné a športové podujatia,

Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

1. Práca s PC –Office balík, CAD SW Tebise alebo Catia výhodou,
2. AJ – B2
3. Ochota sa školiť na nové technológie - scaner, GOM, 3D meracie zariadenie
4. Technické myslenie
5. Samostatnosť
6. Prax v oblasti kvality 3 roky (automotive výhoda)
7. Prax s nástrojmi manažérstva kvality

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Husárová
Tel.: +421917911399
E-mail: poslať životopis
ID: 3949284  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac