Správca IFS

Matador Group

Miesto práce
Bojnická 3, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacVýška mzdy sa stanovuje individuálne s prihliadnutím na doterajšiu prax a skúsenosti, a celkovú senioritu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie funkcie administrátora pre informačný systém IFS pre 3 spoločností skupiny
- dozor nad chodom IS
- vykonávanie aktualizácií na aplikačnej úrovni
- kontrola zálohovania
- Definícia rolí a oprávnení v IS
- Tvorba užívateľskej dokumentácie v SJ
- tvorba reportov a štatistík nad údajmi v databázach,
- špecifikácia úprav informačných systémov,
- testovanie aplikácií a úprav systémov dodávaných externými dodávateľmi,
- komunikácia s implementátorom IFS
- analýza, návrh a implementácia nových aplikácií,
- analýza, návrh a rozšírenie existujúcich aplikácií,
- poskytovanie metodickej podpory zamestnancom,
- Realizácia školení formou videomeetingov
- riešenie vzniknutých technických problémov.

- Prácu v stabilnej a zároveň rozvíjajúcej sa spoločnosti
- 13. a 14. plat v závislosti od výsledkov firmy
- Pružný pracovný čas
- Sick day a dodatková dovolenka
- Príležitosť pre rozvoj a osobný rast
- Práca v priateľskom a dynamickom kolektíve
- Príspevok na DDS
- Stravovanie priamo v budove
- Bezplatné parkovanie na vlastnom parkovisku
- Firemné akcie a teambuildingy

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ostatné žiadosti spolu so životopismi, ktoré nebudú vyžiadané späť do 1 mesiaca po uzavretí výberového konania, budú vymazané a skartované v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3895293  Dátum zverejnenia: 19.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac