Junior controller

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď/dohodu
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem na sebe pracovať a rozvíjať svoje schopnosti v stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu po viac ako 2 generácie? Náš tím na oddelení controllingu hľadá novú posilu, ktorej hlavnou náplňou práce bude:

PROJEKTOVÝ CONTROLLING:
  • kontrola a vyhodnocovanie zákaziek/projektov
  • príprava týždenných a mesačných reportov, KPIs
NÁKLADOVÝ CONTROLLING A PLÁNOVANIE:
  • participácia v procese prípravy ročného plánu
  • alokácia nákladov
  • analýza vývoja nákladov a definovanie odchýlok
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti (prípadne skupiny Matador Group)
  • vykonávanie operatívnych administratívnych činností podľa potreby

Pridajte sa k nám a okrem práce v stabilnej spoločnosti získajte aj ďalšie benefity a výhody :
  • dovolenkový a vianočný príplatok a ďalšie príplatky v zmysle zákonníka práce
  • projektové odmeny
  • podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills,
  • bezplatnú výučbu cudzích jazykov,
  • adaptačné programy,
  • firemné a športové podujatia, zájazdy.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte stabilitu, istotu, zaujímavé zamestnanie ?
....Poďte spolu s nami rozvíjať tradíciu strojárskej výroby ...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od kandidáta požadujeme:
  • spoľahlivosť
  • samostatnosť
  • zmysel pre detail
  • logické/analytické myslenie
  • schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
  • skúsenosť so strojárenskou výrobou (výhodou)
  • skúsenosť s prácou v ERP systéme (výhodou)

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Golejová
E-mail: poslať životopis
ID: 3891311  Dátum zverejnenia: 12.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac