Assistant for Sales and Business Development

MATADOR GROUP

Matador Industries, a.s., Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strategic and operative Tasks:
•prepare and edit internal and external communication
•arrange and co-ordinate meetings and events
•design and administrate databases
•file and retrieve documents and reference materials
•conduct research, collect and analyze data to prepare reports and documents
•manage and maintain executives' schedules, appointments and travel arrangements
•record, transcribe and distribute minutes of meetings
•monitor, screen, respond to and distribute incoming communications
•receive and interact with incoming visitors
•liaise with internal staff at all levels
•interact with external clients and suppliers
•co-ordinate project-based work
•review operating practices and implement improvements where necessary.

We offer:
•international team
•opportunity to growth a professional career
•familiar work atmosphere
•development opportunities within the Matador group (talent management programs)
•social benefits
• summer/winter bonus
• self-adapting program

Informácie o výberovom konaní

Education/skills:
•Master degree in economics or engineering
•Excellent English skills, German preferable
•Advanced MS Office competencies
•2 years’ work experience in a similar position preferable
•Driving license B

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Required competencies:
•organizational and planning skills
•excellent communication skills
•information gathering and monitoring skills
•problem analysis and problem solving skills
•judgment and decision-making ability
•self-initiative
•out of the box thinking ability
•discreet
•team-minded
•attention to detail and accuracy
•adaptability
•professional incidence
•willingness to travel
•affinity for technological business areas

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3213919  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou