Charakteristika spoločnosti MATADOR Industries, a.s. Dubnica nad Váhom

Priemyselná automatizácia
Robotika a automatizácia továrne sú neodškriepiteľnou súčasťou moderného výrobného podniku. Aktívne nasledujeme najaktuálnejšie trendy z oblasti priemyselnej automatizácie a implementujeme ich do našich riešení. Spolu s tímom expertov a nadštandardne vybaveným laboratóriom vyvíjame nové aplikácie a tak neustále posúvame limity. Naše rozsiahle skúsenosti a kompetencie nám pomáhajú poskytovať riešenia na kľúč, ktoré transformujú výrobné podniky na továrne budúcnosti.

Všeobecné strojárstvo
Moderný strojový park v rukách našich skúsených zamestnancov nám umožňujú vyrábať komponenty a zvárané zostavy komplexných tvarov z rôznych materiálov. Okrem precízneho opracovania a zvárania ponúkame aj zákazkovú výrobu jednoúčelových zariadení, ktoré našim zákazníkom účinne pomáhajú zvyšovať efektivitu ich výrobných procesov.

Lisovacie nástroje
Naši profesionáli z divízie lisovacích nástrojov dodávajú riešenia na kľúč v oblasti výroby nástrojov a foriem. Pod poskytované služby patrí opracovanie, konštruovanie a nastavenie tandemových a transferových lisovacích nástrojov pre automobilový priemysel. Výrobné kapacity a silné technologické zázemie nám umožňujú dodávať riešenia šité na mieru vrátane inžinieringu nástroja až po jeho záverečné otestovanie a odovzdanie zákazníkovi.

www.matador-group.eu

Technik merného strediska

Matador Industries, a.s., Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Ilava
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje:
- Meranie a vyhodnocovanie nameraných hodnôt na 3D meracích zariadeniach ZEISS a WENZEL
- Skenovanie produktov najnovším 3D optickým skenerom ATOS III XL a LEICA LASER TRACKER
- Zabezpečuje vstupnú, medzioperačnú a konečnú kontrolu podľa požiadaviek výrobnej dokumentácie

Pridajte sa k nám a získajte ďalšie výhody:

- možnosť kariérneho rozvoja,
- práca v mladom kolektíve,
- letná/zimná odmena,
- možnosť naučiť sa merať, skenovať a vyhodnocovať merania na 3D meracích systémoch,
- príspevok na dochádzanie/ubytovanie,
- finančné odmeny pri príležitosti pracovných jubileí,
- podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills,
- bezplatná výučbu cudzích jazykov,
- adaptačné programy,
- finančné príspevky na rekreácie,
- firemné a športové podujatia, zájazdy...

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti, avšak kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača požadujeme počítačové znalosti:
ZEISS CALYPSO
PCDMIS
Polyworks
GOM Profesional
V prípade potreby zaškolíme.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- ochota učiť sa.
- čítanie výkresovej dokumentácie
- znalosť 3D meracích systémov.

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MATADOR GROUP
Matador Industries a.s.
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 3209417   Dátum zverejnenia: 9.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.