Výrobný skladník

MATADOR GROUP

Miesto práce
Staničná 1045, 952 12 Vráble, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem, skladovanie a výdaj materiálov, hotových výrobkov, tovarov, polotovarov, paliet, olejov, nebezpečných látok a plynov, PHM.
Vykládku a nakládku nástrojov a kontrolných prípravkov.

Práca v stabilnej spoločnosti
Možnosť ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Organizačné schopnosti, obsluha VZV - platný preukaz na VZV nutný

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3170132  Dátum zverejnenia: 25.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.