Projektový manažér a Vedúci oddelenia projektového manažmentu

MATADOR GROUP

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec je povinný vykonávať práce v rozsahu náplne práce, pracovnej zmluvy, Zákonníka práce, platných organizačných a riadiacich noriem. Je povinný riadiť sa OS a dokumentáciou vychádzajúcou zo systému riadenia kvality podľa normy ISO 9001 a príručky pre automobilový priemysel VDA 6.4, podľa ISO 14001 a platnej legislatívy SR
- Zabezpečuje v oblasti svojej pôsobnosti realizáciu „Systému riadenia kvality v zmysle noriem ISO rady 9001:2008 a platných organizačných noriem spoločnosti
- Zabezpečuje odvedenie výrobkov do skladu hotových výrobkov v prípade, že výrobky nie sú ihneď expedované
- Zabezpečuje operatívnu korešpondenciu /internú, externú/ v zmysle požiadaviek a.s.
- Prejednáva a organizuje tuzemské a zahraničné zmluvy na šéfmontáže, technickú pomoc, montáže v spolupráci s príslušnými útvarmi
- Spracováva podklady k cenovému výpočtu dopytov podľa požiadaviek zákazkovej komisie

V prípade Vedúceho oddelenia projektového manažmentu taktiež:
- vedenie projektového oddelenia
- aktívna účasť na poradách
- dohľad nad kvalitou a priebehom realizovaných prác, prerozdeľovanie úloh zamestnancom
-sledovanie a hodnotenie procesov z hľadiska termínov, kvality a efektivity,

Radi by ste pracovali v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody:

+ dovolenkový a vianočný príplatok
+ sociálne výpomoci, sociálne pôžičky
+ nadštandardné poistenie pracovných úrazov
+ podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills
+ usporiadavanie zájazdov, rekreácii, firemných a športových podujatí, finančné príspevky na rekreácie,
+ zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky, príspevky na úroky

Informácie o výberovom konaní

Hľadáte stabilitu, istotu, zaujímavé zamestnanie ?
....Poďte spolu s nami rozvíjať tradíciu strojárskej výroby ...

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím kontaktujte ma telefonicky, osobne, prostredníctvom elektronickej pošty, prípadne poštou.

V prípade akýchkoľvek otázok Vám rada odpoviem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

V prípade Vedúceho oddelenia projektového manažmentu nutné:
- prax min 5 rokov
- skúsenosti s vedením oddelenia
- znalosť nemeckého a anglického jazyka na komunikačnej úrovni

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2749751  Dátum zverejnenia: 4.10.2016