Great people together
for great innovations

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 325 EUR/mesiacod 1325€ + zákonné príplatky

Mechatronik / údržbár

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Oprava a údržba strojov a technologických liniek
  • Vykonáva celý rad údržbárskych úkonov – strojná údržba, zváranie, dielenské práce, obsluha MBČOV a chladiacich zariadení
  • Oprava vysokofrekvenčných strojných zariadení
  • Oprava regulačnej meracej techniky
  • Základné elektroinštalačné práce
  • Sťahovanie a premiestňovanie strojných zariadení a ich zabudovanie
  • Využíva odborné znalosti pri zisťovaní a odstraňovaní problémov a riešení akútnych porúch na zariadeniach
  • Uskutočňuje a zodpovedá za pravidelnú preventívnu údržbu a kontrolu zariadení
  • Dodržiava a pozná definované výrobné štandardy.
  • Zabezpečiť plynulé odovzdanie zmeny, kontrola stavu pracoviska, kontrola ukončenia prác, odovzdanie informácií nastupujúcej zmene.

  • Doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier
  • DOPRAVA ZADARMO podľa zvozového plánu
  • UBYTOVANIE ZADARMO na 6 mesiacov a ďalších 6 mesiacov hradíme polovicu nákladov
  • Detské pobyty, rekreácie, kúpeľné a rehabilitačné pobyty
  • Víkendové výlety a zájazdy (napr. ZOO, Budapešť)
  • Spoločenské a kultúrne podujatie (MDŽ, Family day pre všetkých zamestnancov a ich rodiny, koncerty, divadlo, športové a automobilové podujatia atď.)
  • Vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná odmena)
  • Príspevky (napr. životné jubileá, narodenie dieťaťa, darovanie krvi, súťaže vinárov a rybárov a pod.)

    Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu a budú prizvaní na výberové konanie.

    Všetkým ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a veríme, že nám zanecháte svoju priazeň aj pri iných pracovných ponukách.

    Ďakujeme za pochopenie

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    vysokoškolské I. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    strojný zámočníkstrojármechanikúdržbár

    Prax na pozícii/v oblasti

    údržba

    • používanie základných meradiel, kalibrov a kontrolných prípravkov
    • samostatnosť a spoľahlivosť
    • proaktívny prístup a schopnosť riešiť problémy
    • manipulácia s chemickými látkami a olejmi

    MATADOR Automotive Vráble ako silný partner a stabilný zamestnávateľ na slovenskom trhu, ktorý je súčasťou SODECIA od roku 2017, zvyšuje v súčasnosti svoje výrobné kapacity, a tým vytvára zaujímavý priestor z pohľadu pracovných možností pre mladých ľudí aj na medzinárodnej celosvetovej úrovni , ale aj technicky a profesionálne skúsených pracovníkov.
    MATADOR Group si vybudovala kľúčovú pozíciu na stredoeurópskom trhu ako systémový dodávateľ riešení  pre automobilový a všeobecný priemysel. Spoločnosť bola založená v roku 1905 a výrazne sa podieľala na rozvoji slovenského priemyslu.
    Pre zákazníkov po celom svete poskytujeme služby, ktoré pomáhajú formovať svet mobility. Či ide o  inžiniering a dizajn automobilov alebo sériovú výrobu štrukturálnych komponentov, sme vždy pripravení ponúknuť maximum. V tomto nás podporuje aj široké portfólio priemyselných služieb zahŕňajúce automatizáciu, výrobu lisovacích nástrojov, ako aj všeobecné strojárstvo. Spolu toto portfólio poskytuje stabilný základ možností, ktoré privádzajú myšlienky k životu.
    Našich približne 1 600 zamestnancov pracuje na Slovensku, Česku a Rusku. Táto globálna orientácia nám umožňuje dodávať našim zákazníkom najlepšie služby načas a vo vysokej kvalite, čo považujeme za základ toho, aby sme sa stali pre nich prvou voľbou.
    Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.
    V súčasnosti je spoločnosť MATADOR Automotive Vráble partnerom silného nadnárodného hráča – SODECIA. Portugalská SODECIA je globálny dodávateľ pre automobilový priemysel, ktorý má pobočky v približne 50 lokalitách v Európe, Ázii, Afrike, ako aj v Severnej a Južnej Amerike. V súčasnosti zamestnáva po celom svete viac než sedemtisíc ľudí. Okrem štruktúrnych dielcov karosérie sa zaoberá výrobou podvozkových komponentov a patrí aj k dodávateľom súčiastok pre motory. Skupina je taktiež aktívna aj v oblasti R&D a disponuje niekoľkými technologickými centrami. Spoločne tvoríme silného partnera pre našich zákazníkov, ale aj zodpovedného a stabilného zamestnávateľa na slovenskom trhu práce.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Ing. Lucia Kramárová
    Tel.: +421917105856
    E-mail: poslať životopis