Operátor zoraďovania - automotive

Miesto práce
Novozámocká, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatná práca podľa jasných inštrukcií a postupov
  • vykonávanie lisovania podľa predpísanej normy a používanie predpísaných meradiel
  • zabezpečenie potrebných písomných a iných úkonov, ktoré je potrebné zrealizovať pri začatí a ukončení svojej pracovnej činnosti
  • zodpovednosť za správne nastavenie strojov a prípravkov
  • teoretické a praktické schopnosti a zručnosti na zoradenie všetkých lisovacích strojov s odvíjaním
  • lisovanie a zoraďovanie na lisoch s odvíjaním, transferových lisoch, nastavovanie automatizácie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

960 Eur/ Brutto + zákonné príplatky /konečná suma stanovená podľa schopností a zručností kandidáta/

  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier
  • príspevky na detské pobyty, rekreácie, kupeľné a rehabilitačné pobyty
  • príspevky - zlepšovateľské návrhy
  • víkendové výlety a zájazdy (napr. ZOO, Budapešť)
  • spoločenské podujatia (MDŽ, Family day, koncerty, divadlo, športové a automobilové podujatia, Mikuláš, atď.)
  • finančná odmena pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov, finančná odmena - vianočný príspevok
  • príspevky (napr. životné jubileá, narodenie dieťaťa, darovanie krvi, súťaže vinárov a rybárov, a pod.)
  • možnosť kariérneho rastu zamestnanca
  • možnosť doplnenia si odbornej kvalifikácie
  • možnosť stravovania sa priamo v zariadení spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce - Novozámocká 185/A Nitra.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu a budú prizvaní na výberové konanie.

Všetkým ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a veríme, že nám zanecháte svoju priazeň aj pri iných pracovných ponukách.

Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.11.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

  • skúsenosti v oblasti lisovania - výhoda
  • osvedčenie VZV, bremená, viazačský preukaz - výhoda
  • zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
  • ochota pracovať na zmeny - 11,5 hod. pracovné zmeny + 0,5 hodinová prestávka

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Novozámocká 185/A
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daniela Koklesová
Tel.: +421918638088
E-mail: poslať životopis
ID: 3783942   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   960 Eur/ Brutto + zákonné príplatky /konečná suma stanovená podľa schopností a zručností kandidáta/