840 EUR

Logistický koordinátor - Automotive

Miesto práce
Novozámocká 185, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)
840 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia a sledovanie skladového hospodárstva /označenie materiálov, priebežné inventúry/
- kontrola logistických prestojov
- preskladnenie materiálov na sklad príjmu, expedície, kooperácie
- zabezpečovanie výdaja materiálu pre výrobné sklady na základe výdajových plánov
- koordinácia činností vo vzťahu na expedičný plán
- dohliadanie na plynulý odvod výrobkov z výrobných stredísk
- spolupodieľanie sa na riešení poistných udalostí spojených s prevádzkou VZV

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 840 Eur/ Brutto /v závislosti od praxe a seniority/

- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier
- príspevky na detské pobyty, rekreácie, kupeľné a rehabilitačné pobyty
- príspevky - zlepšovateľské návrhy
- víkendové výlety a zájazdy (napr. ZOO, Budapešť)
- spoločenské podujatia (MDŽ, Family day, koncerty, divadlo, športové a automobilové podujatia, Mikuláš, atď.)
- finančná odmena pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov, finančná odmena - vianočný príspevok
- príspevky (napr. životné jubileá, narodenie dieťaťa, darovanie krvi, súťaže vinárov a rybárov, a pod.)
- možnosť stravovania sa priamo v zariadení spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

PRACOVNÉ MIESTO NA DOBU URČITÚ - do 12/2019.

Miesto výkonu práce - Novozámocká 185/A Nitra.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu a budú prizvaní na výberové konanie.

Všetkým ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a veríme, že nám zanecháte svoju priazeň aj pri iných pracovných ponukách.

Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
- organizačné schopnosti
- skúsenosť s procesmi logistických tokov
- proaktívny prístup k práci

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Novozámocká 185/A
94901 Nitra

Kontakt

ID: 3667918   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 840 Eur/ Brutto /v závislosti od praxe a seniority/