1 040 EUR

Prevádzkový elektrikár Automotive - údržba strojov a zariadení

Miesto práce
Novozámocká 185, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)
1 040 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca spojená s opravou a údržbou strojov, zariadení a technologických liniek
- samostatná práca na základe technickej dokumentácie, písomných a ústnych pokynov
- základné elektroinštalačné práce

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1040 Eur /Brutto + všetky zákonné príplatky

- Zamestnanie v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Možnosť doplnenia si odbornej kvalifikácie
- Príspevok na 3.pilier - DDS
- Príplatky platené nad rámec zákonníka práce /podľa znenia kolektívnej zmluvy/
- Sociálne benefity - príspevky na šport, kultúru, relax
- Finančná odmena pri predložení efektívneho zlepšovateľského návrhu
- Perspektívne a stabilné pracovné miesto
- Nadobudnutie praktických skúseností a znalostí

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce - Novozámocká 185/A Nitra.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu a budú prizvaní na výberové konanie.

Všetkým ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a veríme, že nám zanecháte svoju priazeň aj pri iných pracovných ponukách.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- zodpovedný prístup k práci
- ochota pracovať na zmeny /3 zmenný pracovný čas/
- platné osvedčenie - minimálne vyhláška 74/1996 Zb. §22

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Novozámocká 185/A
94901 Nitra

Kontakt

ID: 3560635   Dátum zverejnenia: 25.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1040 Eur /Brutto + všetky zákonné príplatky