Zvárač CO2 - Automotive

Miesto práce
Novozámocká 185, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 795,00 Eur /fixná zložka + variabilná zložka, v závislosti od praxe a seniority/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie ručného zvárania pomocou viacerých techník (zváranie v ochrannej atmosfére, odporové zváranie)
- samostatná práca podľa jasných inštrukcií a postupov
- práca podľa jasných inštrukcií a pod dohľadom zoraďovača a zmenového majstra
- vykonávanie potrebných písomných a iných úkonov, ktoré je potrebné zrealizovať pri začatí a ukončení svojej pracovnej činnosti
- ručné zváranie podľa ON
- nastavovanie zariadenia na reguláciu plynu, napätia a prúdu
- vizuálne zisťovanie a posudzovanie kvality zvarov
- dodržiavanie platných postupov podľa ON, technických výkresov a podľa usmernení a inštrukcií
- vyzdvihnutie a používanie predpísaných meradiel podľa RK
- vykonávanie periodickej kontroly kvality výrobkov
- práca na 3 zmeny

Doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier
Detské pobyty, rekreácie, kupeľné a rehabilitačné pobyty
Víkendové výlety a zájazdy (napr. ZOO, Budapešť)
Spoločenské a kultúrne podujatia (MDŽ, Family day pre všetkých zamestnancov a ich rodiny, koncerty, divadlo, športové a automobilové podujatia atď.)
Vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná odmena)
Príspevky (napr. životné jubileá, narodenie dieťaťa, darovanie krvi, súťaže vinárov a rybárov a pod.)

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci
ochota pracovať na zmeny
orientácia na výsledok

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Novozámocká 185/A
94901 Nitra

Kontakt

ID: 3559913   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 795,00 Eur /fixná zložka + variabilná zložka, v závislosti od praxe a seniority/