Prevádzkový elektrikár - PLC programátor

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1020 Eur (v závislosti od praxe a seniority), uvedená základná mzda je definovaná pre uchádzačov s menšími skúsenosťami v danej oblasti. Pri výberovom konaní bude posúdená kvalifikácia a odbornosť, na základe ktorých je možné zohľadniť dané faktory aj v mzdovej ponuke.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokiaľ máš potrebné znalosti v oblasti automatizácie, informačných systémov, riešenie problémov a hľadanie správnych alternatív je pre Teba výzvou, máš záujem o robotiku- si tá pravá osoba, ktorú hľadáme..

Hlavná náplň práce pozostáva:

- udržiavanie plynulosti chodu výroby
- diagnostika poruchy strojov a zariadení pomocou PC a systému PLC
- zabezpečenie opravy výrobných zariadení, čo v najkratšom čase /elektrická, mechanická, pneumatická, hydraulická časť/
- vykonávanie preventívnej údržby a kontrola zariadení
- realizovanie elektrických, automatizačných zmien a vylepšení potvrdených technikom špecialistom
- zúčastňovanie sa na zabezpečení spoľahlivosti zariadení
- menenie, inštalácia, oprava výrobných zariadení
- navrhovanie zmien a podieľanie sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
- pravidelné hlásenia porúch s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy
- dodržiavanie a aplikácia bezpečnostných pokynov a štandardov

- doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier
- motivačné platové hodnotenie
- detské pobyty, rekreácie, kupeľné a rehabilitačné pobyty- spoločenské a kultúrne podujatia (MDŽ, Family day pre všetkých zamestnancov a ich rodiny, koncerty, divadlo, športové a automobilové podujatia atď.)
- víkendové výlety a zájazdy (napr. ZOO, Budapešť)
- vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná odmena)
- príspevky (napr. životné jubileá, narodenie dieťaťa, darovanie krvi, súťaže vinárov a rybárov a pod.)

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce - Novozámocká 185/A Nitra.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu. Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie, mechatronik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne SŠ vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania
- znalosť automatizácie a informačných systémov, záujem o robotiku
- znalosť čítania elektrotechnických, mechanických, pneumatických, hydraulických schém
- vyhláška č.718/2002 alebo Vyhláška č.508/2009 § 21, prípadne §22, §23
- ochota pracovať na zmeny
- znalosť diagnostiky porúch pomocou PC a systému PLC /Simatic Step 7/

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Staničná
952 12 Vráble

Kontakt

ID: 3487194   Dátum zverejnenia: 12.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1020 Eur (v závislosti od praxe a seniority), uvedená základná mzda je definovaná pre uchádzačov s menšími skúsenosťami v danej oblasti. Pri výberovom konaní bude posúdená kvalifikácia a odbornosť, na základe ktorých je možné zohľadniť dané faktory aj v mzdovej ponuke.