Kaizen - lean coordinator (Automotive sector)

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1500 Eur / KPI a ostatné bonusy vyplývajúce z kolektívnej zmluvy (v závislosti od seniority a skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaškolovať a smerovať všetkých zamestnancov na Kaizen koncept, princípy, nástroje ich aplikáciu;
Rozvíjať a podporovať Kaizen šampiónov (školenia, coaching a mentoring);
Viesť interné Kaizen workshopy;
Znalosť, pochopenie a monitoring KPI pre každý pilier Grow, Cost, Quality, Delivery a Motivation (podpora dokumentácie - Log chart Report);
Znalosť a pochopenie nákladovej štruktúry závodu. (P&L Report);
Schopnosť vypočítať analýzu návratnosti Kaizen projektov v spolupráci s vedením závodu a prípadne ďalšími zamestnancami potrebnými pre dosiahnutie presnej analýzy;
Sledovanie prevádzkových KPI v spolupráci s vedením závodu;
Zodpovedá za identifikáciu podnikových príležitostí na zlepšenie v oblasti BOZP, kvality a produktivity.
Zodpovedá za zber, analýzu, konsolidáciu dát a návrh Kaizen riešení
Definuje Kaizen projekty a zdroje potrebné na dosiahnutie očakávanej výkonnosti a cieľov v danej oblasti (Hoshin Kanri Matrix);
Odporúča Kaizen šampiónov zodpovedných za implementáciu trvalých zlepšení a monitoruje ich činnosť na základe výsledkov BOZP, Nákladov na nekvalitu a Produktivity.
Analyzuje a prezentuje manažmentu závodu Kaizen projekty s cieľom znížiť alebo eliminovať MUDA/MURA /MURI.
Sumarizuje a reportuje (týždenne a mesačne) všetky Kaizen aktivity závodu, výsledky výkonnosti, trendy a výhľadové analýzy;
Definuje a sleduje dodržiavanie PDCA krokov v rámci všetkých Kaizen aktivít, s cieľom dosiahnuť Kaizen ciele;
Analyzuje všetky investície vo výrobnom procese s cieľom validovať, či sa jedná o „posledné“ zlepšovateľské riešenie;
Benchmarking najlepšej praxe v rámci Sodecia skupiny;
Zvyšuje spolu s Manažérom výroby produktivitu procesov;
Podporuje všetky aktivity požadované GCP (General Competitiveness Plan); Vypracováva a zavádza prvky internej kontroly a riadenia a organizačné metriky (Visual management);
Vypracováva, riadi a vedie stratégie a iniciatívy neustáleho zlepšovania procesov v súlade so stratégiou závodu;
Sleduje a vykonáva všetky úlohy podľa Kaizen road Map 5W1H.

Doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier
Vlastné stravovacie zariadenie a bufet
Detské pobyty, rekreácie, kupeľné a rehabilitačné pobyty
Zdravotná rehabilitácia – masáže v rámci areálu spoločnosti Vráble
Víkendové výlety a zájazdy (napr. ZOO, Budapešť, chaty)
Spoločenské a kultúrne podujatia (MDŽ, Family day pre všetkých zamestnancov a ich rodiny, MATADORIADA, koncerty, divadlo, športové a automobilové podujatia atď.)
Vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančna odmena)
Príspevky (napr. životné jubileá, narodenie dieťaťa, darovanie krvi, súťaže vinárov a rybárov a pod.)

Miesto výkonu práce je Matador Automotive Vráble, Staničná 1045, Vráble 952 12.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu.
V prípade, že vás nekontaktujeme do 14 dní považujte prosím ponuku za uzatvorenú.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 72 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

manažérske zručnosti
koordinácia , systematickosť, plánovanie na vysokej úrovni
tímový hráč - leader
komunikácia na vysokej úrovni naprieč celou štruktúrou spoločnosti
orientácia na interného zákazníka / klienta
znalosť procesov lisovania zvárania - výhodov
znalosť povrchovej úpravy materiálov - výhodou
znalosť procesov logistiky - výhodou

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Staničná 1045
952 12 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Ploščinská
E-mail: poslať životopis
ID: 3386379   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 Eur / KPI a ostatné bonusy vyplývajúce z kolektívnej zmluvy (v závislosti od seniority a skúseností)