Autorizovaný Technik BOZP a PO (Automotive sektor)

Novozámocká 185/A, Nitra 949 01 / Staničná 1045, Vráble 952 12, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou+bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plní úlohy bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany vyplývajúce z platnej legislatívy
- zisťuje a analyzuje príčiny úrazov a chorôb z povolania, vedie ich evidenciu
- zisťuje riziká práce a podieľa sa na ich ďalšom riadení
- vykonáva školenia, inštruktáže a odbornú prípravu v oblasti BOZP a PO
- vykonáva preventívne protipožiarne prehliadky
- vykonáva koncepčné a tvorivé práce na PÚ pre MAV, MACR a MARUS
- vypracúva dokumentáciu ochrany pred požiarmi a udržiava ju v súlade so skutočným stavom,
- určuje požiadavky protipožiarnej bezpečnosti pri zmene užívania stavieb,
- kontroluje dodržiavanie zásad BOZP
- upozorňuje vedúcich pracovníkov na zistené nedostatky, podáva návrhy na ich odstránenie
- pomáha pri plnení povinností, ktoré súvisia so zaisťovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
- spolupracuje pri vypracovávaní bezpečnostných predpisov pre pracoviská,
- vyšetruje, prerokováva a vyhodnocuje požiare, ku ktorým došlo v priestoroch a v objektoch podniku
- zasahuje pri požiari a iných životných pohromách a mimoriadnych udalostiach v objektoch podniku
- posudzuje opatrenia, ktoré sa týkajú záujmov požiarnej ochrany (projekty budov, stavieb rozvodov, skladov a skládok, výroby a pod.) a zúčastňuje sa na schvaľovacom konaní
- plánuje a rozmiestňuje sily, materiál a prostriedky požiarnej ochrany
- kontroluje stav, používanie ošetrovanie a ukladanie prostriedkov požiarnej ochrany a uplatňuje požiadavky na ich údržbu
- metodicky usmerňuje lekárske prehliadky, periodické a preventívne prehliadky a kontroluje ich vykonávanie
- plní úlohy tu neuvedené podľa osobitného určenia nadriadených
- starostlivosť o vozový park
- rieši poistné udalosti

Bohatý sociálny program a benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na šport, kultúru a rekreáciu, príspevok pri pracovných a životných jubileách atď.

Miesto výkonu práce je Matador Automotive Vráble, Staničná 1045, Vráble.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu. V prípade, že vás nekontaktujeme do 14 dní považujte prosím ponuku za uzatvorenú. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Autorizovaný bezpečnostný technik
Technik požiarnej ochrany
Interný audítor ISO 9001:2008, TS16949:2009 , ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, G8D,
Ostatne:
- znalosť príslušnej legislatívy platnej pre oblasť BOZP, PO
- základný prehľad požiadaviek noriem OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9000
- znalosť príslušnej legislatívy platnej pre oblasť ŽP
- lektorské zručnosti
- zručnosť analyzovať problémy a navrhovať efektívne riešenia
- vedieť identifikovať a hodnotiť riziká
- zručnosť kontrolovať a hodnotiť
- znalosť špecifických požiadaviek zákazníkov ( SCR )
- znalosť Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov
- prax vo výrobe podmienka!

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Staničná 1045
952 12 Vráble
ID: 3331014   Dátum zverejnenia: 4.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou+bonusy