Nákupca nástrojov - technické oddelenie (Automotive sektor)

Miesto práce
Staničná 1045, 952 12 Vráble, Nitriansky kraj, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou+bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva odbornú pomoc pri posudzovaní a oponentúre konštrukčných návrhov lisovacích nástrojov (layouty,konštrukcia,simulácie a pod.).
- Spolupracuje s ostatnými pracovníkmi oddelenia pri posudzovaní a zabezpečovaní realizácie zapracovania technických zmien výliskov do lisovacích nástrojov (najmä po odbornej stránke).
- Na požiadanie nadriadeného vypracováva odborný odhad ceny lisovacích nástrojov pre potreby kalkulácie nových projektov
- Spolupracuje na zabezpečení spôsobilosti lisovacích nástrojov s uplatením existujúcich štandardov a noriem kvality až do sériového uvoľnenia produkcie a zároveň poskytuje podporu iným oddelenia pri riešení prípadných problémov týchto prostriedkov až do ich EOP (end of production).
- Podieľa sa na analýzach technických požiadaviek zákazníka a spolupracuje v procese konštrukcie a výroby lisovacích nástrojov s cieľom splniť požiadavky zákazníka
- Koordinuje na oddelení prípravu ponúk na výrobu lis.nástrojov a predkladá výberovú tabuľku na sourcing nákupu nástrojov
- Vykonáva koncepčné a tvorivé práce na TÚ
- Spoluzodpovedá za doporučený výber dodávateľov lisovacích nástrojov z pohľadu schopnosti kvalitne a včas vyrobiť požadovaný nástroj
- Na požiadanie sa aktívne zúčastní spracovania FMEA procesu výroby výliskov
- Spoluzodpovedá za akceptáciu a prebierku lis.nástrojov u výrobcov v zmysle zadania a dohodnutého termínového plánu.
- Pravidelne aktualizuje stav plnenia jemu určených plánov výroby nástrojov
- Na požiadanie odborne vypomáha inžinierom kvality pri analýzach výsledkov meraní výliskov a koordinuje spolu s kolegami požadované odstránenie odchýliek.
- Odborne spolupracuje pri dolaďovaní lis.nástrojov do kvality výliskov akceptovateľnej koncovým zákazníkom.
- Riadi sa pokynmi nadriadeného, vnútropodnikovými smernicami a všeobecne platnými nariadeniami, riadi sa smernicami a dokumentáciou vychádzajúcou zo systému manažérstva podľa normy ISO TS 16949 a ISO14001
- Používa predpísané ochranné pracovné pomôcky a dodržiava platné predpisy a interné smernice v oblasti BOZP,
- Dodržiava platné predpisy v oblasti požiarnej ochrany a ochrany životného prostredia
- Zúčastňuje sa skúšok náradia v MATADOR-Automotive a u externého výrobcu.
- Vypracováva plán výroby náradia

Bohatý sociálny program a benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na šport, kultúru a rekreáciu, príspevok pri pracovných a životných jubileách atď.

Miesto výkonu práce je Matador Automotive Vráble, Staničná 1045, Vráble.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu. V prípade, že vás nekontaktujeme do 14 dní považujte prosím ponuku za uzatvorenú. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy
CATIA - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- efektívna a zručnosť riešiť problémy
- vecnosť, ochota, zdvorilosť v komunikácii
- strategické, racionálne myslenie
- pozitívne myslenie
- organizačné schopnosti
- odolnosť voči stresu a asertivita
- zodpovednosť a disciplinovanosť
- zameranie na výkon, úlohu a na ľudí
- spoľahlivosť
- MOŽNOSŤ CESTOVAŤ MIMO SR/ EU

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Staničná 1045
952 12 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Ploščinská
E-mail: poslať životopis
ID: 3282069   Dátum zverejnenia: 12.2.2018