Plánovač výroby (Automotive sektor)

Novozámocká 185/A, Nitra 949 01 / Staničná 1045, Vráble 952 12, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánuje výrobu /lisovňa, zvarovňa/ na základe zákazníckych požiadaviek, či už v systéme SAP resp. vizuálny KANBAN
- Vyhodnocuje splnenie plánu výroby, stanovuje pareto nezhôd, eviduje akčné plány a dohliada na odstránenie daných nezhôd zodpovednými osobami
- Stanovuje kapacitu výrobných strojov na základe vstupných údajov logistiky resp. technického úseku
- Definuje veľkosť výrobných dávok na základe požiadaviek zákazníka so zohľadnením ekonomických a priestorových ukazovateľov spoločnosti
- Plánuje logistické toky na vstupe resp. na výstupe a podieľa sa na ich vizualizácii /5S/
- Definuje minimálne a maximálne zásoby pre polotovary /KANBAN, MIN-MAX/
- Nastavuje a prepočítava logistické procesy na nové projekty
- Spolupodieľa sa na plánovaní a riadení čerpania rozpočtu strediska
- Riadi a vedie referentov plánovania, vyhodnocuje ich činnosť, stanovuje im ciele
- Riadi sa princípmi štíhlej výroby a neustále zlepšuje svoju činnosť

Bohatý sociálny program a benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na šport, kultúru a rekreáciu, príspevok pri pracovných a životných jubileách atď.

Informácie o výberovom konaní

Obsadzujeme 2 pozície pre prevádzku Vráble a Nitra.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu.
V prípade, že vás nekontaktujeme do 14 dní považujte prosím ponuku za uzatvorenú.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, plánovanie, výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- efektívna a zručnosť riešiť problémy
- vecnosť, ochota, zdvorilosť v komunikácii
- strategické, racionálne a analytické myslenie
- orientácia na výsledok

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Staničná 1045
952 12 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Ploščinská
E-mail: poslať životopis
ID: 3257262   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou