Operátor lisovania / zvárania (Automotive sektor)

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 610 Eur základná mzda + 135 Eur motivačná zložka (v závislosti od praxe a seniority)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lisovanie a zoraďovanie na lisoch 65t, 125t, 160t, 315t a 400t s odvíjaním podľa inštrukcie zoraďovača.
Obsluha automatizovaných bodovacích zariadení alebo zváracích poloautomatov a automatov.
Zabezpečenie dosiahnutia požadovaných výstupných charakteristík produktov podľa technickej dokumentácie.
Pracuje podľa jasných inštrukcií a pod dohľadom zoraďovača a zmenového majstra. Zabezpečuje plynulý chod výrobného procesu podľa požiadaviek a inštrukcií s ohľadom na dodržiavanie požiadaviek kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia.
Zodpovednosť za správne nastavenie strojov.
Zodpovednosť za riešenie problémov vyskytujúcich sa vo výrobnom procese a za podávanie správ majstrovi.

Doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier
Vlastné stravovacie zariadenie a bufet
Detské pobyty, rekreácie, kupeľné a rehabilitačné pobyty
Zdravotná rehabilitácia – masáže v rámci areálu spoločnosti Vráble
Víkendové výlety a zájazdy (napr. ZOO, Budapešť, chaty)
Spoločenské a kultúrne podujatia (MDŽ, Family day pre všetkých zamestnancov a ich rodiny, MATADORIADA, koncerty, divadlo, športové a automobilové podujatia atď.)
Vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančna odmena)
Príspevky (napr. životné jubileá, narodenie dieťaťa, darovanie krvi, súťaže vinárov a rybárov a pod.)

Miesto výkonu práce je Matador Automotive Vráble, Staničná 1045
Mzdové podmienky su dohodnuté podľa skúseností a praxe daného kandidáta.
Práca je na smeny ( 3 alebo 4 podľa výrobného úseku)
Pracovnikom výroby poskytujeme sady pracovného oblečenie a obuv.
Radi budeme kontaktovat kandidátov, ktorí spĺňajú aspoň základné požiadavky, ostatným kandidátom ďakujeme a radi Vás uvítame na iných zaujímavých pozíciách. Prosím sledujte všetky naše pracovné ponuky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 45 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné strojárske alebo elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálne zručnosti
schopnosť obsluhy lisov
schopnosť čítať pracovné návodky
záujem učiť sa v oblasti práce so strojmi
prax vo výrobe vítaná

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Staničná 1045
952 12 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Šatková
E-mail: poslať životopis
ID: 3248828   Dátum zverejnenia: 16.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 610 Eur základná mzda + 135 Eur motivačná zložka (v závislosti od praxe a seniority)