Inžinier kvality s maďarským jazykom (Automotive sektor)

Staničná 1045, Vráble, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Nitra, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupracuje so zákazníkom ohľadom kvality, formy vzorkovania
- zhromažďuje dáta potrebné na vzorkovanie /aj od iných oddelení/ podľa požiadaviek
zákazníka, vkladá ich do nimi určených portálov
- preberá od zákazníka informácie ohľadom reklamácií, zakladá SAP hlásenie a QM zákazky
- spolupracuje s procesným inžinierom pri riešení reklamácií a rieši faktúry prislúchajúce k reklamáciam
- rozhoduje o zhodných a nezhodných výrobkoch, opravách a následnom použití dielov do výroby
- spolupracuje pri zadávaní výroby kontrolných a ustavovacích prípravkov
- kontroluje reporty predsériovo dodávaných dielov od našich dodávateľov
- zadáva meranie dielov na merové stredisko, určuje body na meranie, prípadne ustavenie dielu, určuje body na štatne vyhodnotenie, schvaľuje formu merových reportov
- vytvára control plány v jazyku zákazníka, navstupováva atribúty kontroly do SAP /vstupná, procesná, výstupná kontrola/
- určuje výrobky na výrobkové popr. bezpečnostné audity podľa požiadaviek zákazníka a
oznamuje to útvaru auditov
- preberá kontrolné a ustavovacie prípravky od dodávateľov, kontroluje dokumentáciu od týchto prípravkov - odovzdáva túto dokumentáciu na úsek metrológie za účelom
zaevidovania v databáze meradiel, spolupracuje na tvorbe návodu na meranie v KP
- určuje dobu kalibrácie KP, len v prípade ak má byť nižšia ako štandardná doba
- spolupracuje na spôsobilosti KP /určuje rozmery a druh spôsobilosti/ , ktorú vykonáva metrológ
- určuje body na spôsobilosť procesu
- zúčastňuje sa FMEA tímov a projektových tímov
- sleduje a vstupuje do realizácie nápravných a preventívnych opatrení
- spracováva a aktualizuje OS a PP pre činnosť úseku kvality v nadväznosti na budovanie
systému kvality podľa požiadaviek ISO 9000, VDA 6.3., ISO 14001 a ISO/TS 16949

Bohatý sociálny program a benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na šport, kultúru a rekreáciu, príspevok pri pracovných a životných jubileách atď.

Miesto výkonu práce je Matador Automotive Vráble, Staničná 1045, Vráble.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu. V prípade, že vás nekontaktujeme do 14 dní považujte prosím ponuku za uzatvorenú. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita produkcie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- efektívna a zručnosť riešiť problémy
- vecnosť, ochota, zdvorilosť v komunikácii
- strategické, racionálne myslenie
- procesná FMEA, POKA-YOKE, SPC, MSA, G8D, SAP, ďalšie Q-systematiky v závislosti od požiadaviek prideleného zákazníka - APQP, PPAP, EMPB, LION, FORMEL Q - výhodou
- znalosť maďarského jazyku - podmienka

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MATADOR Automotive Vráble, a.s.
Staničná 1045
952 12 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Ploščinská
E-mail: poslať životopis