Operátor výroby / zmenový predák v Prievidzi

MAT-obaly, s.r.o.

Miesto práce
Cesta poľnohospodárov 787, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 400 EUR/mesiacZákladný plat 800 Euro za mesiac. V závislosti od dochádzky a výkonu v danom pracovnom mesiaci možnosť dosiahnuť odmeny do 1 400 Eur za mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou pracovnej pozície je:
• Obsluha strojov na spracovanie LDPE fólie,
• Príprava materiálu na spracovanie,
• Priebežná kontrola kvality produktov,
• vykonávanie ďalších úloh a činnosti podľa pokynov vedúcich zmien
• Práca v dvojzmennej prevádzke (06:00 do 22:00)

Pre zamestnancov mimo PD preplácame náklady na dopravu, práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti.

Výber na pracovnú pozíciu je dvojkolový - výber na základe životopisu + osobný pohovor. Oslovení a pozvaní na osobný pohovor budú len vybraní uchádzači.
Vaše životopisy zasielajte emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske zameranie, zámočník, mechanik

Počet rokov praxe

1

vodičské oprávnenie B - výhodou
oprávnenie na prácu s VZV - výhodou
uprednostníme uchádzačov so skúsenosťami s údržbou strojných zariadení .
Rovnako u uchádzača privítame nasledovné vlastnosti: spoľahlivosť ,dochvíľnosť, precíznosť

Obchodno-výrobná spoločnosť zaoberajúca sa predajom, výrobou a recykláciou obalových materiálov. Hľadáme stálych a dlhodobých spolupracovníkov do nášho tímu. Chceme byť lídrom na trhu v zákazkovej výrobe obalov. Každý nový klient so sebou prináša aj výzvu ako nastaviť a upraviť stroje pre efektívnu výrobu konkrétneho výrobku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4151857  Dátum zverejnenia: 18.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac