800 - 1 000 EUR

Operátor vo výrobe

MAT-obaly, s.r.o.

Miesto práce
Handlová
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie plastov (regranulácia), práca s VZV, triedenie plastových fólií, plnenie technológie materiálom, sledovanie a nastavovanie strojov,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 až 1000 EUR Brutto, skladá sa z pohyblivej zložky mzdy (výkon, dochádzka, nočná práca, víkendy) + základ 500 EUR

Pre zamestnancov mimo Handlovej preplácame dopravu, zabezpečená strava, dochádzková prémia, osobné hodnotenie

Hľadáme spolupracovníkov do rodinnej firmy na dlhodobú spoluprácu. Nejedná sa o sezónnu prácu.
Pracovné miesta sú v Handlovej.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Chuť pracovať v stálom kolektíve,

Obchodno - výrobná spoločnosť zaoberajúca sa predajom, výrobou a recykláciou obalových materiálov. Hľadáme stálych a dlhodobých zamestnancov do nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAT-obaly
Ligetská 31
97251 Handlová
ID: 2897535   Dátum zverejnenia: 17.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 až 1000 EUR Brutto, skladá sa z pohyblivej zložky mzdy (výkon, dochádzka, nočná práca, víkendy) + základ 500 EUR