Operátor vo výrobe

MAT-obaly, s.r.o.

Miesto práce
Handlová
Termín nástupu
dohodou
646 - 1 100 EUR/mesiacHrubá mzda od 646 až 1 100 Eur v závislosti od dochádzky a výkonu v danom pracovnom mesiaci + odmeny na konci roka v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti, dochádzková prémia, výkonnostná prémia,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha strojov na výrobu plastových vriec,
• Nastavovanie parametrov výroby,
• Balenie výrobkov podľa požiadaviek zákazníka
• Zabezpečenie jednoduchých dokončovacích operácií
• Vykonávanie vizuálnej kontrolu kvality produktov
• Nenáročná práca vhodná pre mužov a ženy
• Práca v trojzmennej prevádzke

Pre zamestnancov mimo Handlovej preplácame dopravu, dochádzková prémia, osobné hodnotenie, výkonnostné prémie v závislosti od výkonu

Hľadáme spolupracovníkov do rodinnej firmy na dlhodobú spoluprácu. Nejedná sa o sezónnu prácu.
Pracovné miesta sú v Handlovej. Tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Chuť pracovať v stálom kolektíve,

Obchodno-výrobná spoločnosť zaoberajúca sa predajom, výrobou a recykláciou obalových materiálov. Hľadáme stálych a dlhodobých spolupracovníkov do nášho tímu. Chceme byť lídrom na trhu v zákazkovej výrobe obalov. Každý nový klient so sebou prináša aj výzvu ako nastaviť a upraviť stroje pre efektívnu výrobu konkrétneho výrobku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2897535  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 646 EUR/mesiac