Technológ - Senior - nástupný bonus 500€

Masterwork Corp s. r. o.

Miesto práce
Rybárska 2165/3, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 200 EUR/mesiac-základná mzda od 1800 € + variabilná zložka + príspevok na dopravu + 13. plat; (priznaná finálna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a dosiahnutých odborných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-tvorba a správa technickej dokumentácie
-tvorba pracovných / technologických postupov a časových noriem
-samostatné spracovávanie cenových ponúk, znalosť normatívov spotreby času
-znalosť technických materiálov a ich zahraničných ekvivalentov
-znalosť a ovládanie normovania, resp. normovacích sústav (ideálne držiteľ certifikátu "Normovanie a racionalizácia práce" alebo "REFA")
-znalosť CNC obrábania (frézy, sústruhy), brúsenia, tvárnenia, zvárania, ohýbania
-znalosť technickej nemčiny / angličtiny
-znalosť čítania technickej dokumentácie v nemčine / angličtine

-perspektívna práca v medzinárodnej spoločnosti
-dochádzajúcim do Nového Mesta nad Váhom poskytujeme príspevok na cestovné vo výške 70% z celkových mesačných nákladov na dopravu
-vyplácanie 13 platov
-sociálne zázemie
-jedáleň s výdajom stravy v priestoroch firmy
-vianočné poukážky v hodnote 50,00 EUR až 100,00 EUR

- ak máte prax ako technológ senior, neváhajte nás kontaktovať, na pohovore dohodneme ostatné!
-máme uplatnenie pre záujemcov o prácu v strojárstve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojársky technológ

Počet rokov praxe

10

-pracovné skúsenosti zo strojárskej firmy
-práca v Exceli na pokročilej úrovni
-skúsenosti s prácou v AutoCAD
-orientácia vo výkresovej dokumentácii, technické myslenie
-znalosť nemeckého alebo anglického jazyka podmienkou
-skúsenosti so systémom Microsoft Dynamics NAV výhodou

Spoločnosť MK Masterwork vyrába najmodernejšie stroje na lepenie skladacích kartónov a prídavné stroje, ktoré našim zákazníkom poskytujú základ pre udržateľné, ekologické a netradičné obaly. Či už s našou sériou strojov Diana, ktorá je úspešná už viac ako 60 rokov, alebo s naším know-how v oblasti robotov: sme optimálnym partnerom na strane našich zákazníkov a ponúkame komplexný balík pre vývoj individuálnych balení.

Náš výrobný závod sa nachádza v Novom Meste nad Váhom. Na výrobe a montáži našich strojov a robotov sa tu denne podieľa takmer 150 zamestnancov. Naši kolegovia z výskumu a vývoja v Nemecku nám poskytujú technickú podporu a pomáhajú pri vývoji našich najnovších prototypov. Predaj sa uskutočňuje prostredníctvom predajnej a servisnej siete známej strojárskej spoločnosti v juhozápadnom Nemecku.

Naša vysoko moderná výroba a technologické know-how nám umožňujú vyrábať jednotlivé diely aj pre iné známe strojárske spoločnosti a uvádzať ich na trh prostredníctvom priameho predaja.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4781502  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac