Výrobný pracovník na výmenu kusov - sériová výroba na sústruhoch

Masterwork Corp s. r. o.

Miesto práce
Rybárska 2165/3, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
850 - 935 EUR/mesiaczákladná mzda od 850€ + 10% variabilná zložka + príspevok na dochádzku + 13. plat (finálna dohodnutá mzda sa bude odvíjať podľa praxe a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výmena kusov na CNC sústruhu s riadiacim systémom Sinumerik (resp. iný systém)
Výroba malých aj veľkých sérií
Kontrola polotovaru
Kontrola vyrobených dielov
Práca na 2 zmeny (ranná a poobedná zmena) + nadčas

-perspektívna práca v medzinárodnej spoločnosti
-dochádzajúcim do Nového Mesta nad Váhom poskytujeme príspevok na cestovné vo výške 70% z celkových mesačných nákladov na dopravu
-v prípade ubytovania v Novom Meste nad Váhom hradíme náklady na ubytovanie do výšky 150,00 EUR za mesiac
-vyplácanie 13. platov
-odborný rast
-sociálne zázemie
-jedáleň s výdajom stravy v priestoroch firmy
-vianočné peňažné poukážky v hodnote 50,00 EUR

-kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

bez praxe

- manuálna a technická zručnosť
- strojárske vzdelanie výhodou
-znalosť programovania Sinumerik, príp. iného systému
-čítanie výkresovej dokumentácie

Spoločnosť MK Masterwork vyrába najmodernejšie stroje na lepenie skladacích kartónov a prídavné stroje, ktoré našim zákazníkom poskytujú základ pre udržateľné, ekologické a netradičné obaly. Či už s našou sériou strojov Diana, ktorá je úspešná už viac ako 60 rokov, alebo s naším know-how v oblasti robotov: sme optimálnym partnerom na strane našich zákazníkov a ponúkame komplexný balík pre vývoj individuálnych balení.

Náš výrobný závod sa nachádza v Novom Meste nad Váhom. Na výrobe a montáži našich strojov a robotov sa tu denne podieľa takmer 150 zamestnancov. Naši kolegovia z výskumu a vývoja v Nemecku nám poskytujú technickú podporu a pomáhajú pri vývoji našich najnovších prototypov. Predaj sa uskutočňuje prostredníctvom predajnej a servisnej siete známej strojárskej spoločnosti v juhozápadnom Nemecku.

Naša vysoko moderná výroba a technologické know-how nám umožňujú vyrábať jednotlivé diely aj pre iné známe strojárske spoločnosti a uvádzať ich na trh prostredníctvom priameho predaja.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4474645  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac