Plánovač výroby

Masterwork Corp s. r. o.

Miesto práce
Rybárska 2165/3, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 320 EUR/mesiac-základná mzda od 1200 € + 10 % variabilná zložka +príspevok na dopravu+ 13. plat; mzdové nástupné podmienky budú prejednané na základe skúseností a odborných znalosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-krátkodobé a dlhodobé plánovanie výroby podľa riadiaceho systému NAV
-monitorovanie počas výroby v niekoľkých fázach procesu, pričom sa berie do úvahy stav strojov, personál a časy výroby
-plánovanie výroby pre tretích zákazníkov, návrhy na outsourcing
-otváranie a spúšťanie výrobných zákaziek podľa požadovaných termínov z riadiaceho systému NAV
-vypracovávanie výrobných plánov pre vedúceho výroby, sledovanie a kontrola výrobných zákaziek priamo vo výrobe (plánovanie a vyhodnocovanie výrobných kapacít)
-kontrola externej výroby (kooperácií) z hľadiska termínov a množstva
-komunikácia s oddelením nákupu pre naliehavé požiadavky na materiál pre objednávky a urýchlenie dodávok materiálu
-komunikácia a koordinácia priorít zákaziek na predmontáž a montáž BGR / finálnu montáž
-príprava vyhodnotenia potrieb pre chýbajúce kapacity vo výrobe pre vedúceho výroby
-úzka spolupráca a koordinácia s montážnymi, logistickými a nákupnými oddeleniami
-účasť na stretnutiach kontroly kvality

-perspektívna práca v medzinárodnej spoločnosti
-dochádzajúcim do Nového Mesta nad Váhom poskytujeme príspevok na cestovné vo výške 70% z celkových mesačných nákladov na dopravu
-vyplácanie 13 platov
-sociálne zázemie
-jedáleň s výdajom stravy v priestoroch firmy (cena stravnej jednotky pre zamestnanca je 0,79 EUR)
-vianočné poukážky v hodnote 50,00 EUR až 100,00 EUR

- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie, plánovanie, výrobný manažment

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

-pracovné skúsenosti zo strojárskej firmy
-práca v Exceli na pokročilej úrovni
-skúsenosti so systémom Microsoft Dynamics NAV výhodou
-samostatnosť a zodpovednosť pri plnení pracovných úloh
-aktívna znalosť nemeckého jazyka podmienkou, anglický jazyk výhodou

Spoločnosť MK Masterwork vyrába najmodernejšie stroje na lepenie skladacích kartónov a prídavné stroje, ktoré našim zákazníkom poskytujú základ pre udržateľné, ekologické a netradičné obaly. Či už s našou sériou strojov Diana, ktorá je úspešná už viac ako 60 rokov, alebo s naším know-how v oblasti robotov: sme optimálnym partnerom na strane našich zákazníkov a ponúkame komplexný balík pre vývoj individuálnych balení.

Náš výrobný závod sa nachádza v Novom Meste nad Váhom. Na výrobe a montáži našich strojov a robotov sa tu denne podieľa takmer 150 zamestnancov. Naši kolegovia z výskumu a vývoja v Nemecku nám poskytujú technickú podporu a pomáhajú pri vývoji našich najnovších prototypov. Predaj sa uskutočňuje prostredníctvom predajnej a servisnej siete známej strojárskej spoločnosti v juhozápadnom Nemecku.

Naša vysoko moderná výroba a technologické know-how nám umožňujú vyrábať jednotlivé diely aj pre iné známe strojárske spoločnosti a uvádzať ich na trh prostredníctvom priameho predaja.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4162750  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac